search
Підписатися

logo

Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами

29 Лютого, 2024, 06:25 0

Найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY розширює співпрацю з українськими вишами. Так в одному з флагманських магазинів Києва відбулась зустріч команди зі студентами 2-3 курсів Інституту інформаційних технологій. 

Під час екскурсії молодь дізналась про особливості організації простору в магазині, секрети викладки товарів на полицях, специфіку створення реклами та брендової продукції, а також багато говорили про можливості кар’єрного розвитку.

HR-стратегія COMFY передбачає створення можливостей кар’єрного зростання всередині команди. Працювати у роздрібі розпочинає молодь віком 18-23 роки, яка пізніше має можливість займати керівні посади. За статистикою, 80% директорів офлайн-магазинів мережі — співробітники, які розпочинали свій кар’єрний шлях у компанії, як продавці або заступники, і лише 20% директорів — це зовнішні готові фахівці. Наймолодшому директору магазину 23 роки (магазин у м.Переяслав-Хмельницький).

“Наш фокус сьогодні — стати першим місцем роботи нашої молоді. В компанії вже організована система комфортного діджиталізованого навчання, щоб допомогти новачкам без досвіду роботи. Якщо потенційні співробітники відповідають нашим цінностям, їм цікава робота в компанії і вони мають жагу до розвитку, то кар’єрне зростання у нас — це дуже просто. До того ж, ми стрімко розвиваємось. Лише минулого року в мережі відкрили 21 новий офлайн-магазин, відповідно, постійно з’являються нові вакансії”, — говорить керівниця відділу по роботі з персоналом роздрібної мережі COMFY Олена Паршенко.

Серед посад, на які наразі найбільше відкритих вакансій — продавці, касири, вантажники, сервіс-менеджери, IT-експерти. 

Цьогоріч COMFY планує посилити  системну співпрацю з українськими вишами. Головна задача — не робити подібні зустрічі “для галочки”, а знайти точки перетину і відкриту до співпраці молодь.

131635 0 cookie-check Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами

Читайте також:

COMFY- підсумки 2023 року: +24 магазини, 1190 нових робочих місць, понад 1 мільярд гривень податків
COMFY- підсумки 2023 року: +24 магазини, 1190 нових робочих місць, понад 1 мільярд гривень податків
29 Лютого, 2024, 02:45 41
СOMFY 2023: СТІЙКІСТЬ І ЗРОСТАННЯ  COMFY, найбільший ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, підсумовують результати роботи за 2023 рік. Серед найважливіших — зростання офлайн-мережі...
Смотреть результаты
«Батарейки, здавайтеся!», або як КОМФІ про природу піклується
«Батарейки, здавайтеся!», або як КОМФІ про природу піклується
Про те, як сильно батарейки шкодять навколишній природі, можна розповідати нескінченно, адже навіть найменша батарейка-таблетка здатна споганити кубометри землі, буквально вбиваючи в ній все живе....
Смотреть результаты
РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ серед учасників акції «Бібліотека COMFY»
РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ серед учасників акції «Бібліотека COMFY»
Переможці розіграшів за березень-квітень одержують 🎁 Електронну книгу PocketBook 617 White Дякуємо, що долучаєтеся до чудової акції з підвищення кількості читачів української літератури! Результати розіграшу...
Смотреть результаты