search
Підписатися

logo

В Україні стали доступні Instagram Reels та Music

04 Серпня, 2022, 12:02 0

Українським користувачам стали доступні нові інструменти – Instagram Reels та Music. Про це повідомив у Telegram Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Нагадаємо, що Reels в Instagram запустили ще 2020 року, проте в нашій країні функція доступна не була. Тепер протягом наступних тижнів всі інструменти для створення коротких відео Reels з’являться і в Україні. І можна буде додавати музику до своїх Stories, що робить світ із 2018 року.

Зазначається, що команда Мінцифри більше року вела переговори з керівництвом Meta щодо запуску цих функцій у Instagram: «Нові інструменти сприятимуть просуванню особистих облікових записів та створенню креативного контенту. Це допоможе ще якісніше та масштабніше висвітлювати події в Україні, зокрема для іноземних користувачів Facebook та Instagram. Вдячні Meta за розвиток та адаптацію продукту для України. Продовжуємо співпрацю щодо політики модерації контенту українських користувачів. Далі буде”.

Які з’явилися можливості

  • Instagram Reels – новий формат редагування та розповсюдження відео в Instagram. Ця функція у нас впроваджуватиметься поступово. Очікується, що протягом наступних кількох тижнів усі опубліковані відео тривалістю до 15 хвилин поповняться креативними інструментами Reels. Відео користувачів будуть розміщені в окремій вкладці, тоді як публічні ролики до 90 секунд – висвітлені у рекомендаціях для перегляду іншими користувачами соціальної мережі.

Створити Reels можна за допомогою камери Instagram. Можна зняти ролик безпосередньо в додатку, так і завантажити вже існуюче відео.Додатково є різні інструменти його обробки на кшталт вирівнювання, ретуші, ефектів AR, шаблонів тощо.

  • Instagram Music – нова функція, що дозволяє легально додавати музику з великої бібліотеки соціальних мереж. Meta в Україні у Facebook та Instagram запустила власні аудіотеки.

Як до Instagram додати музику в Stories

  • Під час додавання Stories виберіть меню «Стікери» та функцію «Music».

Как добавить музыку в Stories в Instagram-стикеры

  • 2. Підберіть з випадаючого переліку цікаву для вас композицію для супроводу Stories. Можна знайти певний і найбільш відповідний відрізок. Передбачені різні формати музики в Stories: рядок з текстом композиції або обкладинка музичного альбому.

Нагадаємо, що раніше сервіс Instagram, взявши до уваги критику користувачів, вирішив відмовитися від деяких останніх нововведень та повернутися до попереднього дизайну.

Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128Gb Gold

42499 грн

Купити

Смартфон Samsung Galaxy A52 4/128Gb Black (SM-A525FZKDSEK)

11999 грн

Купити

Смартфон OPPO A76 4/128Gb Blue

5999 грн

Купити
123599 0 cookie-check В Україні стали доступні Instagram Reels та Music

Читайте також:

На MEGOGO фільми почав озвучувати штучний інтелект
На MEGOGO фільми почав озвучувати штучний інтелект
03 Серпня, 2022, 11:50 972
У MEGOGO зростає кількість контенту з україномовними аудіодоріжками. Сервіс у партнерстві зі швейцарсько-українською компанією Vidby розпочав тестування озвучування за допомогою штучного інтелекту.Розпізнаючи мову в відео,...
Смотреть результаты
В Україні запустили офіційний портал розшуку неповнолітніх – «Діти війни»
В Україні запустили офіційний портал розшуку неповнолітніх – «Діти війни»
З 1 серпня 2022 року в Україні запрацювала інформаційна платформа «Діти війни». Про це УНН повідомили в Офісі Президента України. «Діти війни» – єдиний у...
Смотреть результаты
Телевізори Gazer в Comfy зі знижками до 36%!
Телевізори Gazer в Comfy зі знижками до 36%!
Друзі, ми маємо відмінну новину для тих, хто планує найближчим часом покупку нового телевізора — у Comfy діють знижки на весь модельний ряд телевізорів Gazer!...
Смотреть результаты