search
Підписатися

logo

У роздрібних магазинах мережі Comfy вже можна купити техніку на виплат!

15 Квітня, 2022, 02:31 0

Друзі, маємо гарну новину — в Comfy повертаються програми розстрочок та вигідного кредитування від українських банків, тож зараз у магазинах мережі «Комфі» вже запрацювала кредитна програма ОТП-банку «Скибочка». Це вигідна розстрочка на техніку, гаджети та товари для дому під мінімальний відсоток, скористатись якою можуть клієнти ОТП-банку в офлайн-магазинах мережі Comfy.

  • Хто може купити товари в Comfy в розстрочку «Скибочка»? Послуга доступна для всіх клієнтів ОТП-банку.
  • На яку суму можна придбати товари на виплат за цією програмою? Вона діє на товари вартістю від 300 до 100 000 гривень.
  • На скільки місяців доступне оформлення розстрочки «Скибочка» під час покупок у Comfy? Від 3 до 6 місяців.
  • Скільки відсотків та який розмір комісії? Процентна ставка за програмою ОТП-банку «Скибочка» становить 0,01% річних, а комісія — 0,5% на місяць.

Як оформити розстрочку «скибочка» при покупці товарів у «Комфі»? Якщо ви є клієнтом ОТП-банку й маєте кредитну картку від нього, то перевірте в мобільному додатку (або запитайте оператора) доступний вам розмір кредитного ліміту для покупок на виплат за своєю карткою. Якщо цієї суми вистачає на оплату обраного вами товару, перед оформленням покупки скажіть продавцю-консультанту, що ви хочете оформити її на виплат за програмою «Скибочка». Далі від вас потрібно буде лише підтвердити дію у додатку.

Уся процедура займає не більше кількох хвилин і не вимагає жодних попередніх заявок, оформлення додаткових документів або ж отримання банківських підтверджень. Швидко, зручно та вигідно!

 

122094 0 cookie-check У роздрібних магазинах мережі Comfy вже можна купити техніку на виплат!

Читайте також:

Як COMFY працює 9 квітня: 63 магазини, доставка у 17 містах
Як COMFY працює 9 квітня: 63 магазини, доставка у 17 містах
09 Квітня, 2022, 11:39 648
COMFY продовжує працювати та відкривати магазини за умови повної безпеки для покупців та співробітників. Сьогодні відновив роботу магазин у Охтирці та ще один магазин у...
Смотреть результаты
COMFY відновив доставку товарів через Glovo
COMFY відновив доставку товарів через Glovo
Омніканальний ритейлер побутової техніки й електроніки COMFY відновив доставку замовлень через сервіс Glovo. Товари мережі можна замовити за допомогою сервісу в Києві, Львові, Одесі й...
Смотреть результаты
Як COMFY працює 8 квітня: 60 магазинів, доставка у 12 містах
Як COMFY працює 8 квітня: 60 магазинів, доставка у 12 містах
COMFY продовжує працювати та відкривати магазини за умови повної безпеки для покупців та співробітників. Сьогодні відновив роботу магазин у Коростені. Загалом працює 61 магазин. Також...
Смотреть результаты