search
Підписатися

logo

ТОП-20 найбільш очікуваних фільмів світового кіно

29 Січня, 2019, 01:11 10

Голлівуд – це справжнісінька фабрика мрій, адже щороку тут знімають величезну кількість кінофільмів. Але, як не дивно, Голлівуд зовсім не є одноосібним лідером щодо кількості вироблених фільмів. У цьому питанні американців значно перевершує Індія зі своїм Боллівудом і, як би це не дивно прозвучало, Нігерія зі своїм Ноллівудом. Однак якщо розцінювати не кількісний, а якісний показник, а так само вкладені і виручені кошти від готових кінострічок, то безумовним лідером все ще залишається американський Голівуд. Але чи варто кіностудіям США розслаблятися і бути впевненими в своїй явній перевазі? Зовсім ні, адже решта світового кінематографу не стоїть на місці, а дуже інтенсивно розвивається.

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - хлопушка для кино

За останні кілька років ми змогли подивитися чимало цікавих фільмів з захоплюючим сюжетом, знятих в Європі. Лідерами кіновиробництва тут є Франція, Великобританія і Німеччина. Не втомлює дивувати нас щорічно своїми кінохітами Азія, де більше за інших фільми для нас створюють в Індії, Японії та Китаї. Активно тривають зйомки в різних країнах Латинської Америки. Тому, зовсім не дивно, що спадщина світового кіно виявляється не меншою, а в деякій мірі навіть більшою, ніж американського. Відповідно прем’єри кінофільмів з різних куточків світу можуть бути цікавими для широкого загалу, тому давайте розглянемо кілька найбільш очікуваних кінострічок на 2019 рік. В нашу добірку увійдуть фільми різних жанрів, категорій, зняті в різних країнах, за винятком США, адже ТОП-20 найбільш очікуваних фільмів з Голлівуду ми вже презентували.

Прем’єри європейського кіно на 2019 рік

Килим- літак

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - ковёр-самолёт

Анімаційний фільм, сюжет якого закручується навколо хлопчика, який дуже любить мріяти. Здавалося б, його призначення стати кравцем, але одного разу він знайомиться з купцем на ім’я Ель Фаза, який пропонує хлопчикові в подарунок справжнісінький килим-літак. Натомість він повинен відправитися на порятунок маленької внучки купця. Мультфільм створювався в Данії і буде доступний для перегляду вже цієї зими.

Парк розваг

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - парк развлечений

Даний фільм був знятий шведською кіностудією ще в минулому році, але у вітчизняному прокаті він з’явиться лише в лютому 2019 року. Сюжет фільму вкрай нагадує нам відносини Ромео і Джульєтти, але в «Парку Розваг» дія відбувається напередодні початку Другої світової війни, а в центрі подій не два ворожих клани, а власники двох великих розважальних парків, які розташовуються в Стокгольмі.

Загублені в льодах

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - затерянные во льдах

Цікава психологічна драма, яка розповідає нам про двох людей – Хакслі і його попутницю. Вони терплять крах на вертольоті не де-небудь, а в морозній і сніжній Арктиці. Після краху вони залишаються живі, але чи надовго? Тепер вони повинні пристосуватися до суворого навколишнього середовища і навчитися виживати в ньому, щоб врятуватися. Фільм знятий в Ісландії, а його прем’єра пройде в кінці лютого 2019 року.

Зникнення

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - исчезновение

Нерідко трапляється так, що в британському кіно фігурують досить відомі голлівудські актори. Не виключенням став і фільм «Зникнення», в якому задіяний Джерард Батлер. Він грає роль одного з трьох доглядачів маяка на островах Фланнан. Відправившись на свою зміну, трійця виявляє на березі скриню наповнену золотом. Джеймс, Дональд і Томас вирішують залишити золото собі, не знаючи до чого це насправді призведе. Фільм знятий за реальними подіями, які відбулися у 1900 році, що, безумовно, додає інтерес до нього.

Обіцянка на світанку

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - обещание на рассвете

Франко-бельгійський фільм, який знятий у 2017 році, буде презентовано в нашій країні лише в лютому 2019 року. Біографічна драма, яка розповідає нам про нелегку долю Ромена Гарі. Його дитинство проходило в Польщі, але через єврейське походження матері він був змушений разом з нею виїхати до Ніцци. У роки Другої світової війни він служить в армії, а після її завершення стає дипломатом і відомим письменником.

Дзвінок мерця

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - звонок мертвецу

Закручений сюжет фільму «Дзвінок мерця» мало кого залишить байдужим. Досвідчений патологоанатом Пауль отримує на обстеження тіло невідомої людини. Воно дуже сильно знівечене до невпізнання, а всередині Пауль знаходить дивну записку з телефонним номером. Дотримуючись інструкцій, Пауль потрапляє на острів, де знаходить ще одного вбитого з запискою. Поспостерігати за розвитком такого жахливого квесту можна буде відразу після прем’єри кінострічки в першому кварталі 2019 року.

Дівчинка Міа і білий лев

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - девочка миа и белый лев

Французький фільм, прем’єра якого очікується в квітні 2019 року. Його можна сміливо дивитися всією сім’єю, адже сподобається він як дорослим, так і дітям. Сюжет фільму переносить нас на ферму, де живе Міа, якій всього 11 років, зі своїми батьками. Дівчинка дуже подружилася з білим левеням, він став її улюбленцем. Через кілька років, коли левеня виростає, батько Мії вирішує продати його мисливцям, тому, щоб врятувати друга, Міа зважується на втечу.

Комашки 2

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - букашки 2

Французький мультфільм, який розповідає нам про життя маленьких комах і їх неймовірні пригоди. У другій частині мультфільму, прем’єра якого пройде в травні 2019 року, розповідається про сонечко. Воно здійснює неймовірну подорож по різним екзотичним місцям. Мультфільм знайомить нас з раніше невідомим світом комашок, а вони дивують нас своєю поведінкою і відважністю.

Маленьке червоне плаття

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - маленькое красное платье

Чи любите ви жахи? Якщо так, то вам, безсумнівно, потрібно дочекатися літа, адже саме влітку 2019 року відбудеться прем’єра фільму жахів з Великобританії під назвою «Маленька червона сукня». Взимку в одному з магазинів Лондона починається розпродаж, по якому можна купити привабливе плаття. Але привабливе воно лише зовні, адже на нього накладено прокляття! Кожен власник червоного плаття виявляється в полоні жахливих подій, впоратися з якими неймовірно важко.

Бунюель в лабіринті черепах

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - бунюэль в лабиринте черепах

Мультфільм, знятий спільно Німеччиною та Іспанією, розповідає про режисера Луїсі Бунюеля, який живе в Парижі. У 1930 році він переживає творчу кризу, а на його подальше життя і світогляд дуже впливає картина про Лас Урдесе – найбідніший район Іспанії. Анімаційний фільм про Бунюеля надійде в український прокат влітку цього року. Незважаючи на те, що це мультфільм, він зовсім не розрахований на дітей, його цільова аудиторія – дорослі люди зі сформованою психікою і мораллю.

Кінгсман 3

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - кингсман

Фільм про британську організацію «Кінгсман», яка відрізняється своєю надсекретністю, планується до прем’єри на листопад 2019 року. Знятий він Великобританією, але не без участі американських фахівців з Голлівуду. Точні деталі сюжету нової кінострічки поки не відомі, але, з огляду на популярність і високі оцінки попередніх двох частин, «Кінгсман 3» обов’язково повинен стати затребуваним, а його прем’єру чекатимуть у всьому світі.

Австралійське кіно

Катарсис

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - катарсис

У травні 2019 року на нас чекає прем’єра австралійського кінофільму «Катарсис», який так само відомий під другою назвою «Готель Мумбаї». Дії фільму розгортаються у 2008 році в Мумбаї, Індія. Очима звичайних людей ми зможемо спостерігати за вчиненням низки терактів, які спричинили безліч жертв. У кінострічці ми зможемо побачити знайомі обличчя, такі як Дев Патель і Джейсон Айзекс.

Прем’єри азіатського кіно у 2019 році

Сила дев’яти богів

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - сила девяти богов

Мультфільм розповідає нам про хлопчика Отте, який живе в королівстві Рамптеп. Одного разу, його рідне королівство захоплює лорд Дехайкаш. Отт вирішив, що він єдиний може врятувати Рамптеп, тому починає активно готуватися до боротьби з нещадним і жорстоким лордом. Мультфільм створений в Таїланді, а його прем’єра в нашій країні запланована на поточну зиму.

Капернаум

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - капернаум

Зейн – маленький хлопчик, який через брак грошей позбавляється дитинства. Його батьки бідні, а сам Зейн навіть не знає точно, скільки йому років, адже він не має ніяких документів. Хлопчик змушений працювати в місцевому супермаркеті, допомагаючи, таким чином, своїм батькам утримувати велику сім’ю, яка складається з його братів і сестер. Фільм знятий в Лівані, а його прем’єра планується в лютому 2019 року.

Тінь

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - тень

Китайський історичний бойовик, сюжет якого розгортається за часів Трицарства. Фільм розповідає нам про воїна, який під час боїв змушений поступитися своїм місцем так званій «тіні». «Тінь» дуже схожа на свого господаря і приймає всі замахи ворогів на себе. У підсумку, двійник повинен вирішити, чи залишатися йому безликим заступником і двійником або ж стати господарем свого власного життя. Прем’єра фільму відбудеться на початку весни 2019 року.

Покемон. Детектив Пікачу

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - покемон. детектив пикачу

Спільне творіння японського кінематографа і Голлівуду. Прем’єра фільму планується на травень 2019 року, а в його зйомках брали участь такі нетипові для японського кіно актори, як Райан Рейнольдс і Кетрін Ньютон. Дія відбувається у вигаданому місті Райм-Сіті, де живуть пліч-о-пліч люди і справжнісінькі покемони. Тім намагається знайти свого зниклого батька сищика Гаррі Гудмана, який зник при загадкових обставинах, а допомагати йому в цьому буде Пікачу – напарник Гаррі.

Кінопрем’єри Латинської Америки в 2019 році

Янгол

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - ангел

Аргентинський фільм «Янгол» розповідає нам про Карлітоса, підлітка, який в ранньому віці став злодієм. Разом з другом Рамоном Карлітос робить безліч злочинів, а коли його заарештує поліція, хлопець отримує величезну увагу преси, яка називає його «Янголом Смерті» через дитяче обличчя і блондинисті кучері. Прем’єра фільму в нашій країні планується поточної зими, хоча сам фільм вийшов у світовий прокат ще в минулому році.

Таємний світ Анни

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - тайный мир анны

Сюжет мексиканського мультфільму розповідає нам про Анну, яка разом зі своєю матір’ю виявляється в психіатричній клініці після пропажі батька дівчинки. Клініка населена загадковими істотами, вони є плодом уяви пацієнтів цього закладу. Анна зважується на втечу разом з Бруно, одним з цих істот, щоб відшукати батька і допомогти своїй матері. Прем’єра мультфільму у вітчизняному прокаті планується в лютому 2019 року.

Шедевр

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - шедевр

Фільм розповідає нам про Артуро і Ренцо, двох друзів. Артуро володіє галереєю в Буенос-Айресі, а Ренцо не самий вдалий художник. Сюжет картини сфокусований на ідеї Артуро зробити Ренцо відомим і, звичайно ж, заробити на цьому. Фільм знятий спільно Аргентиною та Іспанією, а його прем’єра запланована на самий кінець зими 2019 року.

Канадське кіно 2019

Закатати в асфальт

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - закатать в асфальт

Двоє поліцейських – Ріджман і Ентоні, жорстоко вибивають зізнання у затриманого підозрюваного. Відео їх протиправних дій потрапляє в інтернет і їх усувають від служби. Щоб хоч якось заробити, вони стають самі злочинцями. Погіршує ситуацію гангстер Генрі Джонс, який вийшов з в’язниці і мріє помститися колишнім поліцейським. Прем’єра фільму намічена на березень 2019 року, а в ній ми побачимо Мела Гібсона, Вінса Вона і Дженніфер Карпентера.

Падіння американської імперії

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - падение американской империи

Сюжет фільму розповідає про бідного кур’єра П’єр-Поле Даусте. Здійснюючи одну зі своїх доставок, він стає учасником інциденту, результатом якого стає двоє вбитих. При цьому П’єр-Поль знаходить справжнісінький мішок з грошима. Тепер він повинен вибрати, чи залишиться він чесною людиною, але при цьому бідною, або ж забере всі гроші собі. Прем’єра фільму запланована на травень 2019 року.

Резюмуємо

ТОП-20 самых ожидаемых фильмов мирового кино - кинолента

Як ми можемо бачити, навіть якщо б у нас не було Голлівуду, подивитися цікаве кіно у нас все одно залишається можливість. Хоча варто визнати, що багато фільмів, навіть ті які ми сьогодні розглянули, створювалися не без участі Голлівуду і голлівудських акторів. Не дивлячись на це, ми розуміємо, що цікаве кіно знімають не тільки в США, але і у всіх інших куточках нашої планети. При цьому жанри найрізноманітніші, починаючи від дитячих мультфільмів і закінчуючи складними і закрученими сюжетами психологічних трилерів. Вкрай сподіваємося, що всі кінопрем’єри світового кіно, які заплановані на 2019 рік і з якими ми вас сьогодні познайомили, виявляться вдалими і сподобаються вам. А ми в свою чергу будемо і далі знайомити вас з новинками світового кіно!

68693 0 cookie-check ТОП-20 найбільш очікуваних фільмів світового кіно

Читайте також:

Зелене меню: морквяний пиріг, хумус, плов з овочами, рисові котлети
Зелене меню: морквяний пиріг, хумус, плов з овочами, рисові котлети
25 Січня, 2019, 01:06 810 9
Всім привіт! Багато хто стають вегетаріанцями з ідеологічних міркувань, інші – оскільки вважають, що вегетаріанство корисне для здоров’я. Останнім часом останніх стає все більше, оскільки...
Смотреть результаты
Топ-20 найбільш очікуваних фільмів з Голлівуду
Топ-20 найбільш очікуваних фільмів з Голлівуду
Голлівуд для нас – це справжнісінький світ мрій. Чи варто згадувати про ті шедеври світового кіно, які подарував нам Голлівуд – «Хрещений батько», «Зоряні війни»...
Смотреть результаты
День всіх закоханих: історія і традиції
День всіх закоханих: історія і традиції
14 лютого в світі відзначається День закоханих. Його ще називають Днем святого Валентина. Сьогодні – про історію Valentine’s Day, оповиту легендами і міфами, і цікаві...
Смотреть результаты