search
Підписатися

logo

СOMFY — намберван серед омніканальних ритейлерів e-commerce в Україні

10 Березня, 2024, 06:46 0

Forbes презентував рейтинг найбільших гравців e-commerce в Україні. COMFY — #2 гравець в українському e-commerce та намберван серед омніканальних ритейлерів побутової техніки та гаджетів.

Понад 10 років команда COMFY працює в омніканальній бізнес-моделі та активно розвиває онлайн-продажі. 2023 року компанія реалізувала багато ініціатив, які були спрямовані на розширення асортименту товарів, покращення якості контенту в інтернет-магазині, підвищення ефективності digital/цифрового-просування, пришвидшення обробки та отримання онлайн-замовлень в магазинах. За рік інтернет-магазин компанії та  мобільний додаток відвідали 13,1 мільйони українців.

У результаті впроваджених змін, онлайн-продажі компанії зросли на понад 70%, частка онлайн-продажів перевищила 30% від загального обсягу продажів, а частка мобільного додатку COMFY в онлайн-продажах зросла удвічі. 

Цього року Forbes вперше склав рейтинг, до якого увійшли всі провідні гравці на ринках товарів, послуг та інфраструктури e-commerce. Тут представлені інтернет-магазини, маркетплейси, класифайди, агрегатори, платіжні сервіси, служби доставки, таксі та логістичні компанії. 

Параметри, за якими оцінювали компанії — загальний обсяг продажів в Україні у категорії “Товари”, чистий дохід у категорії “Послуги” та кількість транзакцій в українському e-commerce сегменті у категорії “Інфраструктура”. За показниками, у ТОПі  серед українських гравців — ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY.

Нагадаємо, у 2023 році мережа СOMFY зросла на 24 офлайн-магазини (102 магазини загалом), на 1 млн нових клієнтів та cплатила до державного бюджету понад 1 млрд грн податків.

131640 0 cookie-check СOMFY — намберван серед омніканальних ритейлерів e-commerce в Україні

Читайте також:

Друге народження магазину COMFY у ТРЦ Apollo у Дніпрі
Друге народження магазину COMFY у ТРЦ Apollo у Дніпрі
07 Березня, 2024, 07:19 118
У Дніпрі в ТРЦ “Apollo”відновив роботу магазин COMFY. Це вже четвертий магазин мережі, який відновив роботу після атак російських ракет.  Торгівельний центр “Apollo” призупинив свою...
Смотреть результаты
Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами
Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами
Найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY розширює співпрацю з українськими вишами. Так в одному з флагманських магазинів Києва відбулась зустріч команди зі...
Смотреть результаты
COMFY- підсумки 2023 року: +24 магазини, 1190 нових робочих місць, понад 1 мільярд гривень податків
COMFY- підсумки 2023 року: +24 магазини, 1190 нових робочих місць, понад 1 мільярд гривень податків
СOMFY 2023: СТІЙКІСТЬ І ЗРОСТАННЯ  COMFY, найбільший ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, підсумовують результати роботи за 2023 рік. Серед найважливіших — зростання офлайн-мережі...
Смотреть результаты