search
Підписатися

logo

Samsung додасть своїм смарт-телевізорам пряму підтримку Google Assistant

20 Жовтня, 2020, 02:33 0

Samsung має відмінну новину для шанувальників розумних телевізорів бренду: випущені корейським брендом у 2020 році смарт-телевізори зможуть повноцінно підтримувати всі функції голосового помічника Google Assistant. До цього голосовий помічник від Google був інтегрований в деякі моделі <a href=”https://comfy.ua/ua/flat-tvs/brand__samsung/” target=”_blank”>розумних телевізорів Samsung</a> (опція підтримувалася минулорічною лінійкою), проте функціонал асистента був їм доступним не повністю та не безпосередньо — для того, щоб запустити Google Assistant на цих пристроях, обов’язково потрібна була підключена фірмова смарт-колонка від Google.

Дізнайтеся більше: Google Assistant — що це таке та як працює ця функція?

Новий етап інтеграції гуглівского голосового помічника передбачає інтеграцію відповідного функціоналу безпосередньо до смарт-телевізора. Як повідомляють у компанії Samsung, підтримувати роботу з Google Assistant напряму зможуть такі моделі Smart TV: Terrace, Crystal UHD, Sero, Frame, Serif. Також голосовий помічник з’явиться в розумних 4K та 8K QLED-телевізорах Samsung.

Samsung Google Assistant

Для активації голосового помічника Google Assistant користувачам потрібно оновити програмне забезпечення свого гаджета, а потім у налаштуваннях смарт-телевізора зайти до розділу Voice Assistant (шукати це налаштування слід у пункті General, у підрозділі Voice). Після оновлення програмного забезпечення пристрою до останньої версії в цій менюшці має з’явитися пункт «Google Assistant» — виберіть його, щоб активувати помічника. Далі для запуску голосового помічника Google потрібно буде лише натиснути на пульті дистанційного керування Smart TV кнопку активації мікрофону.

Також рекомендуємо: Android TV — все, що потрібно знати. Розповідаємо на прикладі розумного телевізора Xiaomi!

Після першого запуску цієї опції потрібно буде задати необхідні налаштування та дозволи. При наступних зверненнях до гугл асистента подібні маніпуляції не знадобляться.

Корисна стаття від Блогу Comfy: ТОП додатків для Смарт-ТВ — все, що потребує ваш гаджет!

Що може робити Google Assistant, інтегрований у смарт-телевізори Samsung? З його допомогою власники такої розумної техніки можуть шукати потрібний контент, налаштовувати свій гаджет, а також керувати технікою, що об’єднана до єдиної системи розумного будинку.

Джерела фото: www.notiulti.com

107875 0 cookie-check Samsung додасть своїм смарт-телевізорам пряму підтримку Google Assistant

Читайте також:

Новий дизайн, підвищення потужності та автономності — Tesla представила Model 3 2021
Новий дизайн, підвищення потужності та автономності — Tesla представила Model 3 2021
20 Жовтня, 2020, 02:18 817
На сайті автомобільного гіганта Tesla нарешті з’явився новий конфігуратор з можливістю вибору свіжесенької моделі — електрокара Model 3 2021. Зміни цієї найпопулярнішої серед користувачів лінійки...
Смотреть результаты
Друга частина презентації Apple — дивимося 13 жовтня
Друга частина презентації Apple — дивимося 13 жовтня
А бажаєте чудових новин? Йой, друзі, ми їх маємо! Отже, чутки щодо дати показу другої частини онлайн-презентації яблучних новинок виявилися дійсно правдивими: компанія Apple офіційно...
Смотреть результаты
Список документів у «Дія» поповниться свідоцтвом про народження дитини
Список документів у «Дія» поповниться свідоцтвом про народження дитини
Популярний мобільний апп «Дія», розроблений на замовлення порталу держпослуг, котрий з’явився в Україні ще у лютому 2020 року, продовжує розширювати свій функціонал. Стало відомо, що цей...
Смотреть результаты