search
Підписатися

logo

Розбираємося в посуді: частина 1 – каструлі

03 Серпня, 2017, 05:00 9

 

Який посуд вибрати?

Практично жодна жінка в світі не може пройти повз дзеркало, щоб не подивитися в нього, як вона виглядає, і повз вітрини, де продається посуд. Навіть якщо у Вашому будинку достатня кількість каструль і пателень, вітрина, де розташовані дані товари, не залишить байдужою хорошу домогосподарку. Вона обов’язково розгляне мінімум половину з того, що виставлено.

набор посуды на кухонном столе

Проте, якщо ви відправляєтеся в магазин цілеспрямовано для покупки, наприклад, набору посуду або пари пателень, ця справа може забрати у вас  багато часу, навіть  не одну годину, поки ви зможете визначити для себе, що ж конкретно найкраще підійде саме вам. Величезний вибір на прилавках і вітринах магазинів не сприяє швидкому вибору посуду, адже часто абсолютно різні каструлі або сковорідки можуть мати дуже схожий зовнішній вигляд. Хоча ціна може виявитися різною, при тому різниця може бути істотною.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – посуда из нержавеющей стали

У таких випадках покупець найчастіше губиться у виборі і не розуміє, яку каструлю йому вибрати, ймовірно, та, яка дорожча, адже вона, швидше за все краща. А якщо купити дешевше, таким чином заощадити сімейний бюджет, але є ризик того, що ви можете бути розчаровані дешевою каструлею, її властивостями або що ще гірше, вона може просто не підійти до тієї варильної  поверхні, яка встановлена у Вас на кухні. Але з третього боку, вони можуть виявитися абсолютно однаковими, а Ви просто ризикуєте переплатити за більш дорогий бренд. Чи варто це того?

Далі ми розглянемо найпопулярніші і найпоширеніші  види посуду і спробуємо розібратися в деталях найпопулярніших виробників.

Каструлі Tefal

У магазинах каструлі і набори каструль Tefal представлені серіями Duetto і Inspiration. Це посуд з нержавіючої сталі, який має товсте ударостійке дно з використанням магнітного матеріалу. Це дозволить використовувати каструлі Tefal навіть на індукційних варильних поверхнях. Крім індукційних поверхонь, такі каструлі можуть використовуватися на газових і електричних плитах.

Під час приготування в каструлях Tefal Duetto або Inspiration дозволено використання металевих приладів без будь-яких обмежень. Навіть гострі ніж або виделка не зашкодять міцному і стійкому корпусу каструлі Tefal.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – tefal duetto

Серія Duetto в модельному ряді Tefal вважається бюджетною, якщо порівнювати її з Inspiration. Товщина стінок в таких каструлях сягатиме 0,6 мм, ручки на кришках і безпосередньо самих каструлях металеві без додаткових накладок. Таким чином, розігріта каструля Duetto буде передавати тепло на ручки, а для того, щоб взяти таку каструлю в руки необхідно буде використовувати кухонні рукавички або рушник, щоб не обпектися. Каструлі Tefal Duetto мають більш округлі форми, порівняно з Inspiration.

Набори і каструлі Tefal Duetto доступні в шести видах:

Набір з п’яти приладів (каструля 24см, ківш 16см, пательня  26 см, кришка для каструлі, кришка для ковша);

Набір з шести приладів (каструля 24 см, каструля 20 см, ківш 16 см, дві кришки на каструлі і кришка на ківш);

 • Каструля 24 см (обсяг 4,7 л.);
 • Каструля 20 см (обсяг 2,7 л.);
 • Каструля 18 см (обсяг 1,9 л.);
 • Ківш 16 см (обсяг 1,2 л.).

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – набор посуды tefal

Серія Tefal Inspiration відноситься до преміального, більш дорогого сегменту. Товщина стінок в таких каструлях сягатиме 2,5 мм, що в рази більше, ніж в каструлях Duetto. Крім того, ручки кришок і самих каструль в серії Inspiration оснащені спеціальними накладками, які роблять їх безпечними при нагріванні каструлі на плиті. Іншими словами, щоб взяти каструлю Tefal Inspiration в руки, не потрібно буде використовувати рушники, адже ви не ризикуєте обпектися.

Набори і каструлі Tefal Inspiration доступні в чотирьох видах:

Набір з шести приладів (каструля 24 см, каструля 20 см, ківш 16 см, дві кришки для каструль, кришка для ковша);

Набір з чотирьох приладів (каструля 24 см, каструля 20 см);

Каструля 24 см (обсяг 5,1 л.);

Каструля 20 см (обсяг 2,9 л.).

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – tefal pleasure

Крім Duetto і Inspiration, які виготовлені з нержавіючої сталі, в асортименті виробника Tefal присутні каструлі з алюмінію з антипригарним покриттям. Наприклад, каструля Tefal Pleasure має антипригарне внутрішнє покриття Titanium Force, яке має частки титану. Зовнішнє покриття каструль – емальоване. Посуд Pleasure підходить для газових плит і електричних, але не для індукційних варильних поверхонь.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – tefal mineral

Каструля Tefal Mineral має антипригарне покриття Titanium, яке дозволяє використовувати каструлю з серії Mineral не тільки на варильної поверхні, але і в духовій шафі. Основа каструлі виготовлена з литого алюмінію і підходить для газових, електричних і індукційних поверхонь.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – tefal expertise

Каструля Tefal Expertise виготовлена з алюмінію і має антипригарне покриття Titanium Excellence. Каструлі цієї серії оснащені бакелітовою ручкою, яка не нагрівається, міцна і ергономічна. Каструля Tefal Expertise підійде для газової, електричної та індукційної варильних поверхонь

Каструлі Krauff.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – набор посуды krauff

Каструлі Krauff можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі, чавуну або алюмінію. В асортименті німецького виробника можна знайти каструлі різного дизайну і обсягу.

 

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – krauff meister

Каструлі Krauff серії Meister виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі Ecosteel, яка не вступає в реакцію з кислотами і стійка до деформації. Каструлі цієї серії мають тришарове дно, яке сприяє рівномірному нагріванню. Ручки каструль серії Meister оснащені спеціальними накладками, які безпечні при високому нагріванні. Каструлі Krauff Meister можна використовувати на будь-який варильній поверхні: газовій, електричній та індукційній.

Асортимент серії Meister складається з чотирьох каструль:

 • Каструля діаметром 24 см (обсяг 5,4 л.);
 • Каструля діаметром 24 см (обсяг 3,6 л.);
 • Каструля діаметром 22 см (обсяг 3,7 л.);
 • Каструля діаметром 20 см (обсяг 3,1 л.).

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – krauff gegenbild

Каструлі Krauff Gegenbild виготовлені з міцної нержавіючої сталі і мають хромований зовнішній вигляд. Каструлі серії Gegenbild не мають спеціальних накладок на своїх ручках, що вимагає використання кухонних рукавичок або рушника при високому нагріванні. Посуд серії Gegenbild виготовлено з нержавіючої сталі 18/10, що означає досить високий вміст хрому і нікелю в сплаві. Це означає, що такий посуд буде стійким  до утворення іржі і плям на поверхні.

Каструлі Krauff Gegenbild підійдуть для використання на газовій і електричній плиті. На індукційних поверхнях каструлі Gegenbild використовувати не можна. Серія Gegenbild відрізняється своїм великим об’ємом.

Асортимент серії Gegenbild складається з трьох каструль:

 • Каструля об’ємом 13,5 л;
 • Каструля об’ємом 11 л;
 • Каструля об’ємом 9 л.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – krauff feine

Каструлі Krauff Feine виготовлені з нержавіючої сталі Ecosteel, яка має високу міцність і відноситься до класу преміальних. Додатковою особливістю каструль Feine є її незвичайний і нестандартний дизайн. На зовнішню поверхню таких каструль нанесено декоративний малюнок. Серія Feine має тришарове дно, яке швидко і рівномірно нагрівається. Додаткових термічних накладок на своїх ручках Krauff Feine не має. Каструлі Feine підходять для всіх видів плит.

Асортимент серії Feine складається з трьох каструль:

 • Каструля діаметром 24 см (обсяг 6,3 л.);
 • Каструля діаметром 20 см (обсяг 3,1 л.);
 • Каструля діаметром 18 см (об’єм 2 л.).

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – krauff castella

Каструлі Krauff Castella виготовлені з чавуну і мають тришарове емальоване покриття яскраво-оранжевого кольору, на яких не утворюються відколи й подряпини. Кришка каструль серії Castella на своїй внутрішній частині оснащена спеціальними шипами, які забезпечують рівномірну циркуляцію вологи. Завдяки цьому страви, які ви готуєте в такій каструлі, виходять більш соковитими. Серія Castella може використовуватися на газовій, електричній і індукційної плитах. Так само такі каструлі можна використовувати в духовій шафі.

Асортимент серії Castella складається з трьох каструль:

 • Каструля діаметром 29,5 см (обсяг 7 л.);
 • Каструля діаметром 24,5 см (обсяг 4 л.);
 • Гусятница овальної форми (обсяг 4,5 л.).

Крім перерахованих вище серій каструль, німецький виробник Krauff пропонує своїм споживачам більш прості види посуду. Так в асортименті каструль Krauff присутні вироби з нержавіючої сталі 18/10 об’ємом від 2 до 4 літрів. Крім нержавіючої сталі, в асортименті Krauff присутні алюмінієві каструлі, такі як Tabacco з керамічним антипригарним покриттям і Tendenz з антипригарним покриттям.

Каструлі Rondell

набор посуды rondell

Виробник посуду і столових приборів Rondell має в своєму асортименті величезну кількість різних колекцій каструль, які відрізняються дизайном, обсягом і, звичайно ж, якістю застосованого в них матеріалу. Крім каструль бренд Rondell пропонує нам різні пательні , сотейники, ножі, виделки, ложки, форми для випічки і багато іншого.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – rondell favory

Каструлі Rondell Favory виготовлені з міцної нержавіючої сталі 18/10. Як зазначалося вище, така сталь стійка до появи ушкоджень у вигляді подряпин і відбитків пальців на ній. Ручки каструль Favory оснащені спеціальними силіконовими накладками, які дозволять брати каструлю в руки навіть при високому нагріванні без використання кухонних рукавичок. Rondell Favory підходить для використання на газових, електричних і індукційних варильних поверхнях. Товщина стінок сталі в каструлях колекції Favory становить 0,6 мм.

Колекція каструль Rondell Favory представлена чотирма приладами:

 • Каструля діаметром 24 см (обсяг 5,6 л.);
 • Каструля діаметром 20 см (обсяг 3,4 л.);
 • Каструля діаметром 18 см (обсяг 2,4 л.);
 • Ківш діаметром 16 см (об’єм 1,4 л.).

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – rondell flamme

Каструлі Rondell Flamme за технічними характеристиками дуже нагадує колекцію Favory. Flamme так само виготовлена з нержавіючої сталі 18/10, має товщину стінок 0,6 мм і має спеціальні термічні накладки  на своїх ручках. Відмінною рисою каструль Rondell серії Flamme є полірований дзеркальний і сатинований корпус. Форма каструль Flamme більш округла і витончена, порівняно з колекцією Favory. Використовувати каструлі з колекції Flamme можна на всіх видах варильних поверхонь.

Колекція каструль Rondell Flamme представлена чотирма приладами:

 • Каструля діаметром 26 см (обсяг 6,5 л.);
 • Каструля діаметром 24 см (обсяг 5,7 л.);
 • Каструля діаметром 20 см (обсяг 3,2 л.);
 • Каструля діаметром 18 см (обсяг 2,3 л.)

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – rondell zeita

Каструлі Rondell Zeita виготовлені з литого алюмінію і мають тришарове антипригарне покриття TriTitan з додаванням часток титану. Це дозволяє використовувати на поверхні такого покриття не тільки дерев’яні або пластикові прилади, а й металеві. Каструлі з колекції Zeita мають монолітні ручки без будь-яких термічних накладок, але ручка кришки каструлі бакелітовая і безпечна навіть при високій температурі нагріву. Каструлі серії Zeita підійдуть для газової плити і електричної, але не для індукційної.

Колекція каструль Rondell Flamme представлена двома приладами:

 • Каструля діаметром 24 см (обсяг 4,4 л.);
 • Каструля діаметром 16 см (обсяг 1,2 л.).

Всі перераховані колекції від компанії Rondell мають барвисту подарункову упаковку і комплектуються буклетом з рецептами від шеф-кухаря.

Каструлі Lamart

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – набор посуды lamartКаструлі від виробника кухонного приладдя Lamart не такі відомі для українського споживача, як, наприклад, Tefal, Rondell або навіть Krauff. Проте, це досить відомий бренд на європейському ринку, що має в своєму асортименті чималу кількість різноманітних каструль з різними внутрішніми покриттями. Lamart виробляє каструлі з нержавіючої сталі, керамічні, алюмінієві і чавунні.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – lamart с мраморным покрытием

Каструлі Lamart з мармуровим покриттям виготовлені з міцного, але достатньо не важкого в масі алюмінію. Такі каструлі мають стійке мармурове покриття, яке має антипригарні властивості. Серія каструль Lamart з мармуровим покриттям оснащена бакелітовими ручками, які абсолютно безпечні при високому нагріванні каструлі. Ця серія підійде для використання на газовій, електричній та індукційній поверхнях.

Серія каструль Lamart з мармуровим покриттям складається з трьох каструль:

 • Каструля діаметром 24 см;
 • Каструля діаметром 20 см;
 • Каструля діаметром 18 см.

Папка «Фото», Обзор посуды_кастрюли – lamart с керамическим покрытием

Керамічні каструлі Lamart добре підходять для приготування наваристих супів, плову або рагу. Основу самої каструлі становить литий алюміній, а міцне керамічне покриття зі слабкою теплопровідністю довго зберігає приготовану страву в теплому стані. Керамічне покриття каструль Lamart має антипригарні властивості, такі каструлі підходять для використання на всіх видах плит, включаючи індукційні.

lamart из нержавеющей стали

Каструлі Lamart з нержавіючої сталі мають різноманітні дизайнерські  та технічні рішення . Багатошарове дно таких каструль сприяє швидкому, рівномірному і ефективному нагріву. Каструлі Lamart з нержавіючої сталі можуть бути оснащені силіконовими або бакелітовими накладками, для більш комфортного використання такого посуду при високому нагріванні. Або ж не використовувати накладки на ручках зовсім, якщо каструля з бюджетного недорогого сегмента. Каструлі Lamart з нержавіючої сталі підійдуть для всіх типів плит.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

35729 0 cookie-check Розбираємося в посуді: частина 1 – каструлі

Читайте також:

Огляд підлогових ваг лінійки YUNMAI Smart Scale
Огляд підлогових ваг лінійки YUNMAI Smart Scale
03 Серпня, 2017, 12:07 769 8
Літо в розпалі і всі ми хочемо стежити за своєю вагою, щоб найбільш вигідно виглядати в облягаючому платті або вузьких штанях. На щастя, сучасні ваги...
Смотреть результаты
Відео смартфону-флагману від Meizu створило ажіотаж
Відео смартфону-флагману від Meizu створило ажіотаж
Інтерес до смартфонів-флагманів завжди був великим, незалежно від того, про яку конкретно компанію йде мова. Не винятком стали Meizu Pro 7 і Pro 7 Plus....
Смотреть результаты
Як підбирати кондиціонер відповідно до площі приміщення
Як підбирати кондиціонер відповідно до площі приміщення
Майже всі з нас вже підготувалися до літнього сезону та обзавелися кондиціонером, здатним охолодити нашу квартиру або будинок. Хтось пройшов через процес вибору самостійно, вивчивши...
Смотреть результаты