search
Підписатися

logo

Перший місяць роботи COMFY під час воєнного стану

26 Березня, 2022, 09:21 0

Команда COMFY підтримує армію з 2014 року, а з 24 лютого 2022 року посилила підтримку військових, волонтерів та постраждалих осіб. За перший місяць після вторгнення у ​​COMFY:

  • перерахували 60 млн гривень на спецрахунок НБУ, 
  • передали техніки на потреби армії та волонтерам на 15 млн гривень, 
  • відновили роботу понад 40 магазинів та 
  • сплатили понад 41 млн гривень податків та зборів.

Підтримка армії: 60 мільйонів та техніка для військових

Найбільший ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні COMFY незмінно підтримує військових з перших днів російської агресії у 2014 році. 24 лютого 2022 року, коли ворог розпочав повномасштабне вторгнення, у COMFY лише посилили підтримку армії та територіальної оборони, лікарень та волонтерів.

У перші години після відкриття Нацбанком спецрахунку для потреб армії компанія перевела перші 30 млн. гривень благодійного. За тиждень – перерахували ще 30 млн гривень.

З першого дня команда COMFY збільшила обсяги техніки, яку безкоштовно передає на запити організацій та волонтерів:

  • для ЗСУ та осередків тероборони – смартфони, планшети, ноутбуки та принтери,
  • лікарням, дитячим будинкам та волонтерам – побутову техніку, зокрема чайники, мультиварки, пральні та сушильні машини, обігрівачі.

Підтримали ці активності COMFY й провідні міжнародні виробники побутової техніки та електроніки – погодилися разом з COMFY понести витрати на безкоштовну передачу техніки на потреби армії, волонтерів та постраждалого населення.

На сьогодні загальна сума допомоги через передачу техніки перевищила 15 млн гривень.

Відновлення економіки: працює понад 40 магазинів 

Другим важливим кроком після початку агресії стало відновлення роботи мережі магазинів задля підтримки економіки. Перші десять магазинів COMFY відновили свою роботу на третій день після вторгнення 26 лютого. Насамперед для того, щоб компанія мала можливість передавати техніку військовим, СБУ, поліції, лікарням, волонтерам та просто клієнтам.

Сьогодні до 40-45 магазинів COMFY щодня відкривають свої двері у тих регіонах, де компанія може забезпечити безпеку співробітників та покупців. У частині регіонів COMFY успішно відновлює бізнес-процеси, сервіси, клієнтську доставку та підкріплення магазинів із залишків інших точок у регіоні або зі складу компанії.

За минулий місяць компанія заплатила до бюджету понад 41 млн гривень податків та зборів.

Залишки товарів у магазинах та на складах COMFY достатні для нормальної роботи магазинів. Виняток становлять лише такі актуальні товари, як павербанки, дрони, кабелі та інша дрібна електроніка, на які у воєнний час склався підвищений попит. Але днями COMFY закупили першу тестову партію павербанків та вже передають їх на магазини, а також частково на потреби армії, тероборони та волонтерів. У планах – подальші постачання подібних дефіцитних товарів.

Підтримка співробітників та волонтерство

Важливим завданням із перших днів вторгнення була підтримка працівників у період невизначеності. Тому в COMFY виплатили зарплатню за лютий авансом, а у березні – матеріальну допомогу всім співробітникам. Понад 110 співробітників були мобілізовані або подалися до лав ТРО – за ними збережені робочі місця та зарплатня. 

Це дало додатковий поштовх й так сильному внутрішньому волонтерському руху, серед яких:

  • співробітники у різних регіонах організували групи підтримки переселенців та постраждалих, допомагаючи з транспортом, розселенням, пошуком ліків, медичною підтримкою;
  • контакт-центр підключився до гарячої лінії “Повернися живим з України” для родичів російських та білоруських військових;
  • в центральному офісі компанії запрацювала кухня, де до сьогодні готують обіди для пацієнтів дніпровських лікарень та переселенців;
  • було запущено Telegram-канал та гарячу лінію для співробітників, які через військові дії планують переїзд до іншого регіону або за кордон. Пізніше цей Telegram канал був відкритий для всіх.

Слава Україні! 

121835 0 cookie-check Перший місяць роботи COMFY під час воєнного стану

Читайте також:

COMFY сьогодні працює (4 березня)
COMFY сьогодні працює (4 березня)
04 Березня, 2022, 11:56 1477
Станом на сьогодні колективи деяких магазинів прийняли рішення тимчасово відкрити магазини, але за умови повної безпеки для команд магазинів та покупців. Ми працюємо лише у...
Смотреть результаты
Отримай промокод на новий розпродаж корисностей для дому в Comfy
Отримай промокод на новий розпродаж корисностей для дому в Comfy
Хоп, і свіженький розпродаж у Comfy! 😎 Впродовж двох днів, з 18 по 19 лютого 2022 року за промокодом HOME на тебе чекають шикарні знижки на посуд...
Смотреть результаты
Нові моделі Samsung Galaxy S22 та Samsung Galaxy Tab S8 вже доступні для замовлення в Comfy
Нові моделі Samsung Galaxy S22 та Samsung Galaxy Tab S8 вже доступні для замовлення в Comfy
Ось і настав цей день, на який ми всі так чекали! Нарешті офіційно представлені крутесенькі новинки корейського бренду — лінійка смартфонів Samsung Galaxy S22 та...
Смотреть результаты