05/10/17,

12:21

Оновлення для Skype від Microsoft

В цьому році команда розробників Microsoft вже випустила нову версію Skype. Оновлений дизайн отримав багато відгуків користувачів і на підставі цих побажань і коментарів співробітники Microsoft вирішили доопрацювати та вдосконалити додаток. І вже незабаром вийде фінальна версія Skype для iOS.

В оновленій версії повернулася назад навігаційна панель з легким доступом до найпопулярніших функцій: дзвінкам, контактам та  подіям, чатам та зйомці. Додані числові значки в панелі навігації для чатів, дзвінків та подій. На панель навігації безпосередньо впливає вибраний колір. Щоб отримати доступ до екрану повідомлень необхідно натиснути на значок дзвіночка на екранах чатів, дзвінків, подій та контактів. Налаштування знаходяться в правому верхньому куті екрану профілю. Якщо натиснути на аватар, то з’являється на верхній панелі безпосередньо профіль користувача. Зробивши рядок пошуку більш компактним, розробники збільшили кількість повідомлень, видимих ​​користувачеві. Невеликі зміни вікна чату та підготовки повідомлень також дозволяють збільшити кількість повідомлень, доступних до перегляду.

Індикатори присутності відображаються в заголовках чату, а також для полегшення доступу були об’єднані смайлики і емодзі. Також зміни торкнулися й панелі підготовки повідомлення. У нижній лівій її частині з’явилася нова кнопка «плюс», завдяки якій можна додавати нові елементи в свій чат, такі як фотографії, гроші, місце розташування і будь-яку іншу доступну функцію.

Деякі з анонсованих оновлень в даний момент можуть працювати не так, як передбачалося розробниками, через те, що зараз доступна тільки попередня версія Skype для iOS. Очікується вже незабаром вихід фінальної версії і тоді всі погрішності залишаться в минулому.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: