search
Підписатися

logo

Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці

26 Травня, 2023, 03:47 0

Компанія Google запускає новий курс навчання з кібербезпеки в Україні, навчатися на якому можуть усі охочі. Також діятиме спеціальна система грантів та стипендій, якою до 5000 користувачів з України зможуть пройти цей курс безкоштовно. Що вже відомо про цю програму та якою буде підтримка українських слухачів курсу?

Ця ініціатива Google отримала назву Професійний сертифікат з кібербезпеки, а в розробці проекту брали участь ті фахівці компанії, котрі мають більш ніж десятирічний досвід у цій сфері. Курс кібербезпеки від Google призначений для підготовки слухачів, які не мають початкового досвіду роботи та знань у цій сфері, до початкового рівня роботи в галузі кібербезпеки. А ще програма курсу спланована так, щоб увесь необхідний рівень знань слухачі набули менш ніж за 6 місяців.

Раніше ми писали: Навчання, вивчення мов, медицина — безкоштовні сервіси для українців</a>

Під час навчання слухачі набудуть базових навичок кібербезпеки, включно з необхідними для визначеннями загальних ризиків, загроз та вразливих місць знаннями, а також вивчать ефективні методи їх зниження. Як вважають у Google, це надає нові можливості для людей і допоможе задовольнити зростаючий попит на фахівців у галузі кібербезпеки на українському ринку.

Професійні сертифікати від Google з кібербезпеки доступні для українців на платформі Coursera англійською мовою, тому знання мови допоможе у навчанні.

Хто може пройти курс від Google безкоштовно? Щоби підтримати українців, Google надає вразливим категоріям громадян грант INCO. Це дозволяє забезпечити до 5000 стипендій, завдяки яким слухачі можуть отримати безкоштовний доступ до всього курсу від Google на платформі Coursera, а також повну підтримку в процесі навчання.

Окрім того, Google також розробив спеціальний тренінг «Підвищіть онлайн-безпеку свого бізнесу» в рамках своїх ініціатив із підвищення безпеки в Інтернеті, і цей тренінг вже доступний 19 мовами, й у тому числі й з українською. Цей проект спрямований на власників малого та середнього бізнесу — програма допоможе вдосконалити навички кібербезпеки для таких підприємств.

В Україні ці ініціативи Google реалізуються за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, національних проектів Дія.Бізнес та Дія.Освіта, а також платформи Кібер Дія. Вони є частиною програми «Нові цифрові можливості з Google», яка включає доступні онлайн-тренінги для бізнесу та приватних осіб. Ці тренінги дозволяють готуватися до роботи в галузях з високим потенціалом зростання, таких як аналіз даних, цифровий маркетинг та електронна комерція.

Google активно співпрацює з урядами, експертами та організаціями, щоби визначити найбільш актуальні потреби та оптимально адаптувати навчання для кожного конкретного напряму. З урахуванням розвитку цифрового бізнесу підтримка та навички, що надаються Google, будуть еволюціонувати, відображаючи зростаючі виклики у кібербезпеці та задовільняти потребу у створенні безпечнішого світу для всіх.

Корисна порада: Більш детальну інформацію про безпеку в Інтернеті можна знайти на освітній платформі Google Знання. Також за цим посиланням також ви знайдете багато корисної інформації для навчання, роботи й саморозвитку.

Інтерес до питань кібербезпеки зростає з кожним роком, а останнім часом це питання стало ще актуальнішим — з 2022 року кількість кібератак на інформаційний простір збільшилася більш ніж на 40%. Водночас з початку війни кількість фішингових атак з боку росії зросла більш ніж утричі на території України та більш ніж у чотири рази на території країн НАТО. Тому, природно, підвищення рівня кібербезпеки серед населення та бізнесу є важливою частиною реакції на ці загрози як в Україні, так і в Європі в цілому.

Ще трохи інформації: За даними Європейського союзу, у 2022 році на його території була нестача приблизно 500000 фахівців у галузі кібербезпеки, а проведені в Google дослідження, що були опубліковані раніше цього року, показали, що 46% малих та середніх підприємств не можуть найняти фахівців з кібербезпеки з причини відсутності кваліфікованих кадрів, високих витрат на їх наймання або недостатню привабливість для експертів у цій галузі. Окрім того, 43% із цих підприємств стали жертвами кібератак впродовж останніх 24 місяців.

На тлі всього вищесказаного ініціатива Google є дуже актуальною та корисною для громадськості. Сподіваємося, що ця програма принесе хороші результати та допоможе покращити ситуацію у сфері кібербезпеки в Україні та світі.

127295 0 cookie-check Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці

Читайте також:

Вийшов трейлер до гри Plucky Squire. Це наймиліше, що ви бачили
Вийшов трейлер до гри Plucky Squire. Це наймиліше, що ви бачили
25 Травня, 2023, 04:32 801
Розробники ігор Devolver Digital та All Posible Futures показали світові дещо насправді милесеньке — новий геймплейний трейлер гри The Plucky Square. Це начебто пригодницький бойовик,...
Смотреть результаты
Mac mini з процесором M2 — Apple почала продавати відновлені моделі
Mac mini з процесором M2 — Apple почала продавати відновлені моделі
Відновлені комп’ютери Mac mini моделі 2023 року з процесором M2 почали надходити у продаж. Щоправда, поки що Apple запустила реалізацію таких гаджетів тільки на території США....
Смотреть результаты
Marvel’s Spider-Man 2 — вышел первый геймплейный ролик игры
Marvel's Spider-Man 2 — вышел первый геймплейный ролик игры
Еще одна жемчужина, которую нам показали на PlayStation Showcase 2023 — это первый официальный геймплейный ролик игры Marvel’s Spider-Man 2, который выкатили разрабы из Insomniac...
Смотреть результаты