search
Підписатися

logo

Навчання, вивчення мов, медицина — безкоштовні сервіси для українців

20 Квітня, 2022, 01:12 0

Ми зібрали невелику добірку корисних програм та онлайн-сервісів, що зараз стали безкоштовними для України. Власники цих проектів відкрили вільний доступ для українських громадян, щоби допомогти тим, хто сьогодні особливо потребує підтримки — людям, які змушені залишити свої домівки через війну.

Для цієї публікації редакція Блогу Comfy обрала те, що є найактуальнішим для українців, котрі виїжджають до інших країн, і тих, кому довелося кардинально змінити профіль своєї роботи. Це безкоштовні освітні сервіси, курси іноземних мов та медичні онлайн-консультації. Тільки найнеобхідніше!

Освіта та курси

Образование и курсы

Освітня платформа Coursera надає безкоштовний доступ до своїх курсів біженцям з різних країн. Тут доступні програми від світових університетів та приватних освітніх компаній за найрізноманітнішими напрямами. Щоби навчатися безкоштовно, українським громадянам потрібно оформити заявку на обрану програму. Інструкція тут.

Інтерактивна платформа Campster зробила для українців безкоштовними багато навчальних програм, зокрема курси з дизайну, маркетингу, програмування, вивчення іноземних мов.

Український сервіс Genius також скасував користувачам з України плату за навчання. Тут ви можете вибрати будь-який професійний курс за різними напрямами — від HR до SMM, від B2C-консалтингу до WEB-дизайну. Щоби записатися на навчання, потрібно заповнити просту форму на сайті Genius.

Ще один крутий український проект, студія онлайн-освіти EdEra, зробив безкоштовними всі свої навчальні програми та матеріали. Тут доступні курси з соціології, економіки, медицини, психології та іншої тематики.

Освітній онлайн-ресурс ITVDN зробив безкоштовним для українців курс із програмування, а за навчання для українських військових скасував оплату взагалі. Також на час війни тут діє знижка 50% на передплати.

Видавництво Ранок зробило безкоштовними абсолютно всі навчальні матеріали для школярів та їхніх викладачів. Це електронні версії навчальних зошитів, посібників, підручників, планів та інших необхідних матеріалів шкільної програми.

Вивчення мов

Додаток Busuu дозволяє безкоштовно вивчати іноземні мови впродовж 90 днів. Використайте промокод free_premium_for_ukraine, щоби скористатися цією акцією.

Ще один зручний сервіс для вивчення іноземних мов, Drops, надає користувачам з України безкоштовний преміум-аккаунт у мобільному додатку на 12 місяців.

Додатком Duolingo користуватися безкоштовно зараз можуть усі українці. Це дуже зручний інструмент для вивчення англійської мови — читання, письма, усного мовлення.

Сервіс uTalk дозволяє українцям безкоштовно вивчати одну іноземну мову в додатку. Загалом тут доступно 140 іноземних мов.

За допомогою Ling App у легкій напівігровій формі можна вивчати будь-які іноземні мови. Наразі для українців та носіїв української мови надається безкоштовний доступ до всіх функцій мобільного додатка на 6 місяців.

Безкоштовний преміум-доступ надається і сервісом вивчення мов Mondly. Щоби безкоштовно вивчати в його додатку іноземні мови, під час реєстрації потрібно вибрати українську мову як рідну.

Безкоштовні медичні консультації

Медична система Helsi.me дозволяє безкоштовно отримати консультацію лікаря онлайн. При цьому не потрібно мати ані направлення від сімейного лікаря, ані декларацію. Можна вибрати будь-якого лікаря, навіть спеціалістів приватних клінік та медиків, які проживають за кордоном.

Мобільний додаток Doctor Online — Health Assistant забезпечує українцям не лише безкоштовні медичні консультації онлайн, а й різні зручні опції, що пов’язані зі здоров’ям. Наприклад, через цей апп можна записатися на аналізи, знайти та замовити ліки.

У додатку для підтримки психічного здоров’я VOS користувачам з України наразі доступні всі опції преміум-акаунта. Тут є щоденник психічного здоров’я, функція персональної аналітики, блоки корисних рекомендацій та вправ, а також можливість необмеженого спілкування із психологами на спеціальній гарячій лінії.

Три роки безкоштовного преміум-акаунту своїм користувачам з України надає додаток Flo, створений для допомоги у відстеженні циклу та жіночого здоров’я. Безкоштовний доступ українкам автоматично відкривається після реєстрації у додатку.

Бережіть себе та своїх близьких! ❤

 

122170 0 cookie-check Навчання, вивчення мов, медицина — безкоштовні сервіси для українців

Читайте також:

Недорогі кухонні дрібнички. Готуймося до Великодня!
Недорогі кухонні дрібнички. Готуймося до Великодня!
19 Квітня, 2022, 10:05 1034
Світле свято Великодня для українців завжди мало особливе значення, і навіть під час війни ми шануємо ці традиції. Навіть більше — саме у такі непрості...
Смотреть результаты
ТОП-5 необхідних речей для дому. Знижки на техніку та побутову хімію!
ТОП-5 необхідних речей для дому. Знижки на техніку та побутову хімію!
Потрібно терміново купити побутову техніку, засоби для чищення та прання або ж які-небудь інші дрібнички для дому? Завітайте до нас за покупками, адже в Comfy...
Смотреть результаты
Будь на зв’язку — ТОП-5 потрібних гаджетів за гарною ціною
Будь на зв’язку — ТОП-5 потрібних гаджетів за гарною ціною
У цей непростий час багатьом з нас потрібна віддалена робота, тож стає питання у переобладнанні або модернізації робочого гніздечка вдома. Ти теж хочеш купити потрібні...
Смотреть результаты