search
Підписатися

logo
залишилося завершена

Київ, зустрічай! Predator Gaming Day від COMFY у ТРЦ Lavina!

25 Жовтня, 2018, 07:47 6

Ти любиш відеоігри і живеш у Києві? Тоді як щодо участі в крутому змаганні серед геймерів? На Predator Gaming Day будуть азарт, драйв і захоплюючі битви з кращими геймерами Києва! Покажи свій скилл, переможи суперників і отримай круті призи від Comfy!

Запрошуємо і великих, і маленьких геймерів на цей фестиваль 27 жовтня 2018 у столичний ТРЦ Lavina. Вас чекає барвисте кібер-свято від COMFY та Acer із зануреннями у віртуальну реальність, захоплюючими конкурсами, змаганнями і барвистими виставами. Плюс на фестивалі Predator Gaming Day буде секретний гість, поспілкуватися з яким тобі точно буде цікаво. Ну а для битв між геймерами ми приготували краще ігрове залізо і найкомфортніші умови, щоб кожен гравець міг показати свою силу!

Так що приходь, показуй найкращі результати в напружених баталіях в CS: GO і PUBG, бийся в турнірі по новітній FIFA 19 і отримуй призи як кращий кібер-спортсмен! Переможців чекає багато приємних сюрпризів, круті подарунки від RAZER і призовий фонд 300000 гривень!

Мегасвято для геймерів розпочнеться о 12:00. Клич друзів на фестиваль, беріть участь у змаганнях з іншими гравцями, перемагайте і отримуйте нагороду, гідну кібер-героїв!

І обов’язково підпишись на Telegram-канал COMFY, щоб завжди дізнаватися про всі найцікавіші заходи та акції COMFY в твоєму місті!

63888 0 cookie-check Київ, зустрічай! Predator Gaming Day від COMFY у ТРЦ Lavina!

Читайте також:

Розіграш 4К Smart TV Samsung UE43NU7100. Конкурс завершено
залишилося завершена
Розіграш 4К Smart TV Samsung UE43NU7100. Конкурс завершено
Переможець Олександр Андрієнко Вітаємо! Як проводився розіграш можна подивитися тут. 1.Все, що потрібно зробити: Підпишись на канал Comfy — Годно о технике. Поділися конкурсним відео або цією...
Смотреть результаты
Розіграш 43-дюймового 4К Smart-TV від LG. Конкурс завершено
залишилося завершена
Розіграш 43-дюймового 4К Smart-TV від LG. Конкурс завершено
Переможець Diana Gorska Вітаємо! Як проводився розіграш можна подивитися тут. 1.Все, що потрібно зробити: Підпишись на канал Comfy — Годно о технике. Поділися конкурсним відео або...
Смотреть результаты