search
Підписатися

logo

Galaxy Note 8 проти iPhone 7 Plus: битва флагманів

04 Вересня, 2017, 04:22 10

Незважаючи на те, що 2017 рік ще не закінчився, його вже зараз можна сміливо назвати роком мобільних технологій. В кінці минулого місяця компанія Samsung представила свій новий топовий смартфон Note 8, який ми не могли не порівняти з флагманом від Apple – iPhone 7 Plus.

 Дизайн і дисплей

Galaxy Note 8 против iPhone 7 Plus битва флагманов

Якщо говорити про дизайн Note 8 і iPhone 7 Plus, компанії Samsung і Apple використовують абсолютно різні тактики. Samsung намагається щорічно оновлювати вигляд своїх флагманів, тоді як Apple дотримується консервативних поглядів і розробляє дизайн на перспективу, використовуючи його потім протягом декількох років. З огляду на те, що існуючий дизайн iPhone 7 Plus практично не змінювався з моменту релізу iPhone 6 Plus, це ставить його в невигідне положення в порівнянні з оновленим стилем Samsung Galaxy Note 8, і ось чому:

  1. По-перше, компанія Samsung значно зменшила рамки навколо екрану Galaxy Note 8, за рахунок чого смартфон виглядає не тільки стильно, але і дуже сучасно. У свою чергу, Apple зберегла в у верхній і нижній частині iPhone 7 Plus масивні рамки, що робить смартфон більш потужним.

Проте, iPhone 7 Plus як і раніше виглядає досить привабливо, проте інженерам «яблучної» компанії саме час задуматися про те, щоб кардинально змінити дизайн наступного покоління смартфонів. Ніхто не буде сперечатися, що тонкі рамки виглядають набагато сучасніше. Крім цього, завдяки цим же тонким рамкам в пристрій можна встановити більший екран, зберігши при цьому вихідні розміри смартфона.

У випадку з Samsung Galaxy Note 8, додатковий вільний простір дає користувачам можливість отримувати доступ до більшої кількості контенту.

  1. Apple і Samsung використовують при виробництві смартфонів абсолютно різні матеріали. Південнокорейська компанія ніколи не створювала флагманів в суцільнометалевому корпусі. Навіть у 2015 році Samsung зробила перехід від пластику відразу до скла, а метал використовувала тільки в бічній рамці своїх смартфонів.

Взявши на озброєння даний напрямок, компанія Samsung випустила Galaxy Note 8 – смартфон в стильному скляному корпусі з металевою рамкою.

Багато експертів були захоплені і високо оцінили дизайн Samsung, але з іншого боку – шансів подряпати або розбити такий смартфон набагато більше, ніж у випадку з iPhone 7 Plus в металевому корпусі. Проте, суцільнометалевий iPhone 7 Plus зараз виглядає дещо консервативно, в порівнянні з блискучим в усіх розуміннях Galaxy Note 8. Ми дуже сподіваємося, що Apple виправить цей момент в прийдешньому поколінні iPhone, презентація яких повинна відбутися вже через кілька тижнів.

Galaxy Note 8 против iPhone 7 Plus битва флагманов – дизайн и дисплей (2)

І Galaxy Note 8 і iPhone 7 Plus отримали захист від води і пилу. Південнокорейський флагман отримав клас захисту IP68, а iPhone 7 Plus – IP67. Незважаючи на те, що різниця між цими стандартами мінімальна, швидше за все, Galaxy Note 8 краще впорається із зануренням під воду, ніж iPhone 7. У будь-якому випадку, обидва смартфона точно витримають прогулянку під дощем або випадкове купання в басейні, а це дуже приємно!

Samsung Experience проти iOS 10

Мабуть, головною перевагою iPhone є операційна системи iOS. Щоб бути впевненим у завтрашньому дні і мати перспективи в сфері мобільних пристроїв, потрібна міцна платформа. На даний момент такими платформами володіють дві найбільші компанії – Apple і Google.

Всі розробники прошивок на базі Android знаходяться в невигідному положенні в порівнянні з Apple. Причина полягає не тільки в тому, що дана платформа належить Google, а ще й в тому, що девелопери зобов’язані працювати відповідно до рекомендацій і стратегічних рішень, прийнятих в корпорації. Деякі розробники знайшли вихід з цієї ситуації, і почали впроваджувати власні призначені для користувача інтерфейси. Samsung також є прихильником цієї практики.

Розробка індивідуального призначеного для користувача програмного забезпечення – це дуже дороге задоволення, і влітає «в копієчку» більшості виробників. Саме з цієї причини багато компаній відмовилися від призначених для користувача програмних продуктів, і задовольняються лише невеликими доробками і точковими налаштуванями своїх систем. Все це робить програмне забезпечення більш зручним, але в той же час менш унікальним, проте розробники з Samsung стали винятком із цих правил, так як зуміли створити дійсно вартий уваги інтерфейс.

Перший час користувачі критикували Samsung за громіздке і неефективне програмне забезпечення TouchWiz, проте компанія впевнено йшла вперед, постійно працюючи над його покращенням і оптимізацією. В результаті, нещодавно Samsung представила світу Experience (нова назва TouchWiz)!

Останні покоління смартфонів Samsung (Galaxy S8 і Galaxy Note 8) можуть похвалитися абсолютно новою іконографікою і ультрасучасним дизайном інтерфейсу. Samsung Galaxy Note 8 вітає користувачів новою яскравою анімацією, яка більшості припаде до душі.

На перший погляд операційна система Note 8 стала максимально лаконічною, і не має зайвих елементів, хоча в ній все ж є деякі функції, орієнтовані на поліпшення продуктивності, які зажадають деякої практики. Наприклад, функція “багатовіконності” попросить вас настроїти пари додатків, які будуть працювати одночасно.

Мабуть, головною перевагою Samsung Galaxy Note 8 є його величезний дисплей, завдяки якому смартфон можна використовувати на всі 100%. Завдяки правильному співвідношенню сторін, дисплей Galaxy Note 8 дозволяє одночасно переглядати відразу два додатки, що дуже зручно.

Крім цього, в деяких додатках Samsung підтримує функцію drag-and-drop. (Наприклад, при перетягуванні файлів, роботі в мережі або з закріпленими записами). Важливою перевагою смартфона також є перо S Pen, яке дозволяє легко робити нотатки, взаємодіяти з веб-сайтами та іншим контентом.

Galaxy Note 8 против iPhone 7 Plus битва флагманов - стилус

А які ж переваги є у iOS 10? Компанія Apple також не стоїть на місці, і вже протягом багатьох років розвиває свою мобільну операційну систему. У теперішній час iOS 10 пропонує не тільки сучасний інтерфейс, але і дотримується принципу, що «цю операційну систему зможе використовувати навіть ваша мама».

Головним принципом Apple є створення по-справжньому зручних додатків, і варто зазначити, що у компанії це дійсно виходить.

iOS 10 є частиною потужної, налагодженої екосистеми. Крім цього, компанія має кілька власних розробок, включаючи iWork і iLife – потужні доповнення, які здатні значно розширити функціональність iPhone. Такі програми, як GarageBand і iMovie допоможуть створити якісну музику і професійно відредагувати відео.

Мабуть, єдиним істотним недоліком операційної системи iOS 10 є її закритість. Наприклад, для управління файлами ви повинні будете встановити сторонній файловий менеджер, але вже в iOS 11 все може змінитися, так як Apple обіцяє представити власний додаток для управління контентом.

Порівняння подвійних камер

Galaxy Note 8 против iPhone 7 Plus битва флагманов - Сравнение двойных камер

Головною «фішкою» iPhone 7 Plus стала його подвійна камера. Шанувальники «яблучних» смартфонів вже встигли насолодитися такими новими функціями, як портретний режим і подвійний оптичний зум, однак тепер у Apple з’явився конкурент – Galaxy Note 8 також отримав подвійний модуль основної камери. У Samsung також реалізована функція двократного збільшення, а режим портретної зйомки був значно вдосконалений.

Але, мабуть, самим головне відмінністю Galaxy Note 8 від iPhone 7 Plus стало те, що в південнокорейському флагмані з’явилася можливість міняти точку фокусування після того, як був зроблений знімок. Це означає, що користувачі зможуть обробляти фото, використовуючи «ефект боке», вже безпосередньо в самій Галереї. Фантастика – не інакше!

Galaxy Note 8 против iPhone 7 Plus битва флагманов - Сравнение двойных камер (2)

Обидва смартфони оснащені двома 12-мегапіксельними камерами, однак у Galaxy Note 8 є ще одна важлива перевага – оптична стабілізація зображення на другому теле-фото модулі (у iPhone 7 Plus стабілізація є тільки на основному модулі). Подвійна оптична стабілізація зображення і більш широка апертура спалаху повинні поліпшити якість зйомки Galaxy Note 8 в умовах недостатнього освітлення або при портретній зйомці з ефектом «боке», однак перевірити це на практиці ми зможемо тільки після того, як Note 8 потрапить в продаж.

 Очікування

Galaxy Note 8 против iPhone 7 Plus битва флагманов - ожидания

Компанії Samsung вдалося створити дійсно прекрасний смартфон, який на даний момент є одним з найцікавіших мобільних пристроїв на ринку, проте вже зовсім скоро цей титул у нього можуть відібрати iPhone 7s Plus і iPhone 8.

Як би там не було, Samsung Galaxy Note 8 можна сміливо назвати по-справжньому чудовим смартфоном, у якого є все, щоб залучити велику кількість покупців.

Однак варто враховувати один важливий момент: Samsung позиціонує Galaxy Note 8, як пристрій для досвідчених користувачів. Спочатку компанія орієнтувалася на продаж Note певному сегменту покупців, які хочуть отримати максимум продуктивності, і готові за це платити. У зв’язку з цим Note 8, швидше за все, так і залишиться нішевим пристроєм.

У свою чергу, iPhone 7 Plus орієнтований на ширшу аудиторію. Якщо Apple буде дотримуватися поточного курсу, спрямованого на потреби споживачів (портретне фото, подвійна камера), і продовжить створювати додатки високої якості (GarageBand і iMovie), нове покоління «яблучних» смартфонів стане ще більш популярним.

Порівнявши Galaxy Note 8 і iPhone 7 Plus, не можна назвати однозначного переможця. Обидва смартфони мають як сильні, так і слабкі сторони. На наш погляд, головним чинником, що впливає на покупців, стануть індивідуальні переваги при виборі операційної системи смартфона.

Сподіваємося, вам сподобалася ця стаття. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, пишіть їх у коментарях!

 

39980 0 cookie-check Galaxy Note 8 проти iPhone 7 Plus: битва флагманів

Читайте також:

IFA-2017. Найцікавіші новинки Acer – Блог Comfy!
IFA-2017. Найцікавіші новинки Acer - Блог Comfy!
04 Вересня, 2017, 12:27 686 7
Сьогодні в Берліні (Німеччина) стартувала 57-а міжнародна виставка побутової електроніки IFA-2017. Більшість великих компаній вже провели свої прес-конференції. Acer – перша. Вона показала розсип нових...
Смотреть результаты
Перший погляд на Samsung Galaxy Note 8 – Блог Comfy!
Перший погляд на Samsung Galaxy Note 8 - Блог Comfy!
Новий фаблет від Samsung Galaxy Note 8, незважаючи на безліч інших відмінних смартфонів, випущених в цьому році, був для багатьох одним з найбільш очікуваних. Може...
Смотреть результаты
ОНЛАЙН трансляція презентації Samsung Galaxy ▶️ 8. Galaxy UNPACKED
ОНЛАЙН трансляція презентації Samsung Galaxy ▶️ 8. Galaxy UNPACKED
Трансляція почнеться через: https://www.youtube.com/watch?v=rD37VVMda88
Смотреть результаты