search
Підписатися

logo

COMFY увійшов у п’ятірку кращих ритейлерів України Індекса Опендатабот

19 Березня, 2024, 06:18 0

Опендатабот презентував Індекс найкращих підприємств України 2024. COMFY увійшов у ТОП-5 найбільших за обсягом бізнесів з бездоганною діловою репутацією у сфері роздрібної торгівлі.

Протягом 2023 року COMFY, ритейлер побутової техніки та електроніки, продовжив розвиток та відкрив 21 новий магазин і два регіональних склади, створивши 1190 нових робочих місць. Загальний об’єм інвестицій у  різні проєкти перевищив 280 млн гривень. Завдяки сталому розвитку компанія залучила понад 1 млн нових покупців, збільшила обсяги продажів та сплатила рекордну суму податків – понад 1 млрд гривень, що на третину більше, ніж у 2022 році. 

Опендатабот публікує Індекс найкращих підприємств щорічно. Це аналітичний інструмент, який дає змогу оцінити реальне становище та географію українського бізнесу. Індекс базується на даних з державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансовій звітності компаній, інформації про зв’язки з РФ, санкційних списках та решті аналітичних інструментів Опендатабот. При складанні Індексу Опендатабота-2024 враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2023 рік), так й ділова репутація бізнесів. 

На основі аналізу Топ-10 компаній за виторгом майже 13% належить роздрібній торгівлі. Компанія COMFY відзначена серед Топ-5 гравців ритейлерів.

Нагадаємо, нещодавно COMFY підбив підсумки роботи за 2023 рік. Серед ключових — зростання офлайн-мережі до 102 магазинів та збільшення частки онлайн-продажів, розвиток сервісів доставки, а також понад 130 млн гривень спрямованих на підтримку військових і волонтерів від початку повномасштабного вторгнення.

 

131628 0 cookie-check COMFY увійшов у п’ятірку кращих ритейлерів України Індекса Опендатабот

Читайте також:

СOMFY — намберван серед омніканальних ритейлерів e-commerce в Україні
СOMFY — намберван серед омніканальних ритейлерів e-commerce в Україні
10 Березня, 2024, 06:46 43
Forbes презентував рейтинг найбільших гравців e-commerce в Україні. COMFY — #2 гравець в українському e-commerce та намберван серед омніканальних ритейлерів побутової техніки та гаджетів. Понад...
Смотреть результаты
Друге народження магазину COMFY у ТРЦ Apollo у Дніпрі
Друге народження магазину COMFY у ТРЦ Apollo у Дніпрі
У Дніпрі в ТРЦ “Apollo”відновив роботу магазин COMFY. Це вже четвертий магазин мережі, який відновив роботу після атак російських ракет.  Торгівельний центр “Apollo” призупинив свою...
Смотреть результаты
Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами
Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами
Найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY розширює співпрацю з українськими вишами. Так в одному з флагманських магазинів Києва відбулась зустріч команди зі...
Смотреть результаты