search
Підписатися

logo
залишилося завершена

Розіграш БЕЗРАМОЧНОГО смартфона Honor 8X. Конкурс завершено

25 Вересня, 2016, 06:00 92

Переможець

Наталия Каверина

Вітаємо!

 1. Все, що потрібно зробити:
 2. Важливо:
  Щоб ми могли розіграти смартфон Honor 8X, перевірити виконання всіх умов і зв’язатися з тобою в разі перемоги, залиш в коментарі під цією статтею:

  • Посилання на свій YouTube-канал. Як дізнатися посилання на свій YouTube-канал дивись тут. Як дізнатися посилання на свій YouTube-канал і Facebook, якщо ти користуєшся мобільними додатками, дивись тут.
  • Посилання на свою сторінку в Facebook, де ти зробив репост. Як дізнатися посилання на свою сторінку в Facebook дивись тут.
 3. Особиста сторінка Facebook учасника розіграшу повинна бути відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. Як відкрити сторінку в Facebook дивись тут.
 4. Розділ «Підписки» на YouTube-каналі учасника розіграшу повинен бути відкритим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. Як відкрити підписки на YouTube-каналі дивись тут.
 5. Розіграш проводиться 15.10.2018 – 15.11.2018 включно.
 6. Переможець буде визначений 16.11.2018 за допомогою сервісу random.org.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Всім бажаємо удачі!

P.S. Ми цінуємо наш, а особливо ваш час, тому дуже просимо не дублювати свої коментарі з метою збільшити шанси на перемогу. Всі дублікати ми все одно видаляємо😉

59337 0 cookie-check Розіграш БЕЗРАМОЧНОГО смартфона Honor 8X. Конкурс завершено

Читайте також:

ЗаПЛЮСуй iPhone▶️Розіграш iPhone 7 Plus
залишилося завершена
ЗаПЛЮСуй iPhone▶️Розіграш iPhone 7 Plus
КРОК №1 ⬅️Підпишись на канал КРОК №2 Поділися конкурсним відео або цією статтею в Facebook ВАЖЛИВО: Щоб ми змогли розіграти Apple iPhone 7 Plus 128GB,...
Смотреть результаты
Конкурс! ВИГРАЙ крутий iPhone Xr. Конкурс завершено
залишилося завершена
Конкурс! ВИГРАЙ крутий iPhone Xr. Конкурс завершено
Переможець Николай Гнап Вітаємо! Все, що потрібно зробити: Підпишись на канал Comfy — Годно о технике. Поділися конкурсним відео або цією статтею в Facebook. Важливо: Щоб...
Смотреть результаты