search
Подписаться

logo

Ми всі тут побратими, і це наша сила. Історія Василя з COMFY #braveukraine

01 июня, 2022, 11:24 0

Привіт. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами історією Василя — ще одного нашого співробітника, який відклав мишку з клавіатурою, щоб узяти до рук зброю.

До того дня, який перегорнув усе наше життя, Василь був творчою людиною — в офісі «Комфі»  працював у відділі контенту та креативу Що ж, тепер його безмежне натхнення та яскравий творчий підхід йдуть в інше русло. З вогником! 😉

А як каже сам Василь, за ці дні у нього змінилося три житті. Перше, звичне, спокійне та зрозуміле, закінчилося 24-го лютого 2022 року, коли на наші міста впали перші бомби, й після того почалося нове, друге життя. А за кілька днів, коли він отримав повістку, й це життя також перекинулося, поступившись іншому — третьому.

  • Те, що почалося 24-го лютого, воно впало, як снігова куля. Багатьом це зруйнувало життя, й ці люди тепер не знають, що буде завтра, як жити далі. Так, ці події принесли страх невизначеності, але я вірю, що врешті-решт все зміниться, та прийде мир. Я вірю, що це також дасть можливість виправити все те, що тривало в Україні останні 8 років.

Ми запитали у хлопця, що — чи хто — допомагає йому , триматися, що надає йому сил та живить віру в перемогу.

  • Наші неймовірні люди. Коли постав спільній ворог, люди згуртувалися, забули всі суперечки та сварки. Всі відносяться один до одного лояльно, попри будь-які розбіжності в думках та ідеях. Є таке гарне слово, побратими. Всі ми тут зараз є побратимами, і це наша сила. Дуже хочу вірити, що це єднання ми збережемо й після завершення війни.

А ще Василь каже, що на війні переосмислюєш усе, починаєш відчувати цінність кожної миті.

  • Навіть незначні начебто у звичному житті речі тут відчуваються зовсім інакше. Наприклад, коли тебе відпускають побачитися з рідними — в ці години ти начебто повертаєшся до минулого життя, згадуєш, яке воно було, та розумієш, як же сильно воно відрізняється. А загалом ти просто живеш цією миттю, тож найкращим моментом може стати все, що завгодно, — посміхається Василь. — Навіть те, що на обід дали смачне вівсяне печиво.

Звісно, ми запитали у нього і про мрії на «після війни».

  • У мого хорошого друга будинок із дуже красивою альтанкою. До війни ми з друзями постійно збиралися там, сиділи в ній, смажили шашлики, співали, раділи. Хочу, щоб усі ми знову так зібралися, щоб було тепло і спокійно. Щоб нарешті забути всі ті думки, з якими ми живемо тепер. Адже зараз навіть найрадісніші моменти отруєні гіркими думками про Маріуполь, про тих людей, яких перемололи жорна війни.

І, звісно, питання, яке ми ставимо кожному з наших воїнів — питання про сміливість. Василь на нього відповів так:

  • Сміливість — це не зраджувати своїм принципам, своїм думкам, тому, у що ти віриш. Попри все, що відбувається навколо.

 

122839 0 cookie-check Ми всі тут побратими, і це наша сила. Історія Василя з COMFY #braveukraine

Читайте также:

Розничный магазин Comfy в Буче снова открыт!
Розничный магазин Comfy в Буче снова открыт!
27 мая, 2022, 10:47 1058
Живописный маленький городок Буча прошел через ад, но вернулся к жизни, как птица-феникс. И сейчас город начинает восстанавливаться. К работе возвращается бизнес. Жизнь в Буче...
Смотреть результаты
Оплата частями от ПриватБанка снова доступна в Comfy!
Оплата частями от ПриватБанка снова доступна в Comfy!
С сегодняшнего дня, с 25 мая 2022 года, в магазинах сети Comfy и на нашем сайте снова стала доступна покупка с программой  «Оплата частями» от...
Смотреть результаты
Як COMFY працює сьогодні
Як COMFY працює сьогодні
COMFY продовжує працювати та відкривати магазини за умови безпеки для покупців та співробітників. Від початку вторгнення відновлено роботу 80 магазинів. Також команда COMFY здійснює доставку...
Смотреть результаты