search
Подписаться

logo

Це історія про сміливість #braveukraine

18 мая, 2022, 12:03 0

— Що для мене сміливість? Раніше я думав, що це можна описати простими словами. Зараз єдине, що можу сказати — це те, чого я ще не зробив.

Привіт, друзі, сьогодні ми хочемо розповісти вам про Віталіка. До війни він був співробітником контакт- центру Comfy, а тепер став одним із тих, хто зі зброєю в руках захищає Україну. І хоча хлопець зараз там, де дуже спекотно, він знайшов декілька хвилин, щоби поспілкуватися з нами.

Коли почалася війна, Віталік об’їхав 3 військкомати, перш ніж зміг записатися до лав добровольців і потрапити на навчання. Але чи могло це стати перепоною тому, хто так рішуче налаштований?

— Я побачив жахливі події, дізнався, що почалася війна. Я просто не міг залишитися осторонь. Щоправда, довелося об’їздити майже все місто та декілька днів стояти у чергах до центра ТРО разом з іншими бажаючими. В ті дні ще й міський транспорт майже не ходив, тож дістатися потрібного місця допомагали просто небайдужі люди. Врешті-решт зміг стати до лав захисників.

До тих днів хлопець не мав військового досвіду, а їх підрозділ ТРО на той час ще не мав потрібного обладнання та озброєння. Проте вони рішуче приступили до навчань.

— Потрібно було дуже швидко зібрати амуніцію, тож мені подарували каску часів Другої світової. Потім її мені майже одразу замінили на сучасну, але та каска й досі служить талісманом, — екіпіруватися Віталіку допомагали колеги та волонтери. — Вже потім в мене з’явилися бронежилет, розвантажка, наколінники й інше. Нас набирали, як добровольців, але зараз ми вже підпорядковуємося ЗСУ.

Ми запитали у хлопця, про що він зараз мріє, та які плани на майбутнє має.

— Мрію, щоб усе це швидше закінчилося. Повернутися додому, обійняти близьких.
Потім добряче вип’ю…
… Згодом буду працювати та допомагати відновлювати свою країну. А ще хочу нарешті купити машину)

 

122652 0 cookie-check Це історія про сміливість #braveukraine

Читайте также:

В Харькове открыты уже 6 магазинов Comfy. Мы работаем!
В Харькове открыты уже 6 магазинов Comfy. Мы работаем!
17 мая, 2022, 11:19 942
В последние дни все мы видим, что Харьков понемногу возвращается к привычной мирной жизни, насколько это возможно в сложившейся ситуации. Начинает ходить муниципальный транспорт, открывается...
Смотреть результаты
В Comfy вернулась беспроцентная рассрочка Mono
В Comfy вернулась беспроцентная рассрочка Mono
А мы продолжаем нести вам хорошие новости, и на этот раз они касаются рассрочки на покупку в Comfy. Уже с 13 мая 2022 года Monobank возобновляет программу...
Смотреть результаты
Для связи и работы — ТОП-5 нужных гаджетов по хорошей цене
Для связи и работы — ТОП-5 нужных гаджетов по хорошей цене
Сегодня мы подготовили очередную подборочку полезных гаджетов для того, чтобы вы могли всегда и везде оставаться на связи с близкими и коллегами, а еще иметь...
Смотреть результаты