search
Підписатися

logo

Вдома і на вулиці, вечірка завжди з тобою! – Огляд найгучніших колонок

18 Вересня, 2018, 10:19 8

Для тих, хто любить гучну музику, потужна колонка може виявитися справжнісінькою знахідкою, а якщо вона буде ще й портативною …

Зміст:

Портативна колонка – основні переваги такого музичного девайса

Ключові характеристики впливають на чистоту і гучність звуку

ТОП 10 найгучніших колонок

На що ще звертати увагу при виборі колонки?

У світі знайдеться мало людей, які зможуть точно сказати, що вони не люблять музику у будь-яких її проявах. Насправді музика супроводжує нас повсюди. Ми можемо просто послухати музику у зручний для нас час, ми можемо слухати музику в громадському транспорті, почути її просто на вулиці, наприклад, з магазину, повз якого проходимо, може  ще десь. Іноді ми можемо навіть і не звернути увагу на те, що десь навколо звучить музика. Ось тільки якщо не звучить наш улюблений трек, який ми відразу впізнаємо. Іншими словами, музика всюди!

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - портативная колонка со смартфоном

Але яким чином найкраще слухати улюблену музику? Насправді способів безліч. Звичайно, якщо мова йде про ту музику, яка лунає з динаміків магазинів, повз які ми проходимо або в торгових залах супермаркетів, то спосіб прослуховування ми не вибираємо. Але от якщо ми вирішуємо насолодитися улюбленими треками самостійно або в компанії, то вибір завжди є. Ми можемо скористатися навушниками, щоб не докучати оточуючим і не заважати їм займатися своїми справами. Але найпопулярніший сучасний спосіб прослуховування музики – гучні і якісні портативні колонки. Так музикою зможе насолодитися велика компанія друзів. Найгучніша портативна колонка нічим не поступається звичайній комп’ютерній акустиці, а іноді навіть перевершує її.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Портативна колонка – основні переваги такого музичного девайса

Портативні колонки отримали велику популярність не тільки серед молоді, але навіть і у старшого покоління. Це стало можливим через те, що подібний девайс має масу переваг перед стандартною парою колонок у безлічі параметрів, які і роблять портативну акустику дуже популярною. Ми пропонуємо вам розібратися в тому, чим же приваблюють до себе таку велику увагу портативні колонки і в чому їх реальна перевага.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - компактная портативная колонка

Маленька і компактна. Розміри портативних колонок різні. Вони можуть бути максимально невеликими і не перевищувати габаритів навіть звичайного брелока для ключів, а можуть досягати навіть розмірів звичайного музичного центру. Але факт у тому, що ми зможемо вибрати для себе абсолютно різні розміри, які більше підійдуть конкретно нам.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - модная портативная колонка

Стильна і модна. Невеликими і компактними розмірами портативна акустика не обмежується, адже різні виробники подбали про те, щоб колонки були не тільки компактними, але і максимально стильними, створюючи, таким чином, модні тенденції серед молоді.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - громкий звук

Гучна. Дуже гучна портативна колонка зовсім не є чимось фантастичним. Насправді колонка навіть середніх розмірів або невеликих, своєю потужністю може перевершувати звичні для нас динаміки комп’ютера. Потужний звук портативної колонки може бути як просто гучним, так, і наділеним якісними басами і чистим звуком. Все залежить від моделі, яку ви виберете.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - колонки с ноутбуком

Підключається до всього. Як же змусити портативну колонку відтворювати музику? Все дуже просто! Ми можемо підключити її через Bluetooth до смартфона або планшета або навіть через кабель 3,5 мм до комп’ютера, програвача або навіть телевізора. Кабелем колонку можна підключити і до смартфона з планшетом.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - портативная колонка в руке

Додатковий функціонал. Навіть найпотужніша портативна колонка може виділятися серед своїх аналогів не тільки якісним звучанням, але і додатковими можливостями свого функціоналу. Наприклад, портативна колонка може виявитися справжнісіньким Power Bank? Завдяки чому ми зможемо в потрібний час заряджати свої гаджети. А ще колонка може володіти функцією радіо і коли на смартфоні ми всю музику послухали, ми зможемо включити радіо.

Ключові характеристики, що впливають на чистоту і гучність звуку

Купівля портативної колонки може видатися справжнісіньким випробуванням, адже вона має велику кількість параметрів і характеристик, на які ми просто зобов’язані звертати увагу і розуміти, за що відповідає кожен з них. Зараз ми розберемося в тому, як вибрати найпотужнішу портативну колонку в світі просто і легко без зайвих витрат часу і нервів.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - портативная акустика jbl

  • Частотний діапазон – як показує практика, чим ширше цей діапазон, тим якісніше звучання має портативна колонка. Відома думка, що людський слух сприймає звук в діапазоні від 20 до 20000 Гц, але не виключено, що скоро з’ясується новий факт. Таким чином, краще вибирати більш широкий частотний діапазон колонок і насолоджуватися якісним звуком.
  • Чутливість – даний показник вимірюється в децибелах і на нього необхідно звертати чи не першорядну увагу, адже саме він в поєднанні з показником потужності колонок впливає на гучність, яку буде здатна видавати портативна акустика. Іншими словами, чим більший показник чутливості, тим краще і тим голосніше буде звучати колонка.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - мощная портативная акустика

  • Потужність – для розуміння гучності колонок, які ми вибираємо, необхідно, в першу чергу, звернути увагу на їх потужність. Вимірюється вона у Ваттах і чим більше цей показник, тим голосніше вона буде звучати. Але, безумовно, потужність портативної колонки необхідно розглядати в поєднанні з чутливістю, тоді ми отримаємо остаточну картину.
  • Кількість динаміків – незважаючи на те, що зовні портативна колонка може виглядати, як один єдиний динамік, зважаючи на свою монолітну будову, насправді, вона може мати їх відразу декілька. Якщо колонка дуже компактна, то вона може складатися з одного динаміка, але якщо вона більша, то в ній може бути відразу два, чотири або більше динаміків.

ТОП 10 найгучніших колонок

Як отримати кращий звук портативної колонки ми з’ясували, залишилося розібратися у тому, які саме моделі здатні будуть повністю задовольнити наші потреби і бажання в прослуховуванні улюблених треків, але при цьому ще будуть мати стильний і модний дизайн.

CeAudio H3500

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - CeAudio H3500

Колонка має два динаміки по 4,5 Вт кожна. Колонка виглядає сучасно і стильно, але корпус виконаний з пластика. Додатковим плюсом є можливість установки карти пам’яті, з якої і можливо відтворювати музику, без підключення до додаткових пристроїв.

Sony SRS-XB20

Відомий бренд, якому довіряють багато, пропонує нам портативну колонку, яка складається з двох динаміків по 12.5 Вт. При цьому колонка оснащена технологією NFC, завдяки якій ми блискавично зможемо підключати до неї різні гаджети.

CeAudio M700

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - CeAudio M700

У даному випадку, ми можемо зрозуміти, що розмір має значення. Ця колонка відноситься до категорії портативних, але при цьому вона має значні розміри. Пояснюється це просто, колонка має відразу чотири динаміки, загальною потужністю до 25 Вт. При цьому ми зможемо послухати радіо або зарядити свій смартфон від колонки.

JBL Flip 3

Колонки JBL є найбільш популярними і затребуваними в сьогоднішніх умовах. Саме дана модель має два динаміки по 8 Вт кожен і чутливість 80 Дб. Особливістю такої акустики є вологозахист, завдяки якому її можна слухати навіть під дощем.

JBL Xtreme Squad

Дана модель оснащена захистом від попадання пилу і вологи, а також вбудованим підсилювачем, який зробить звук з колонок неймовірно гучним і потужним. Ємність акумулятора даної моделі становить 10 000 мАг, а зроблено це для того, щоб ми могли заряджати свої смартфони від колонки.

JBL GO

Портативна і маленька колоночка, яка складається всього з одного динаміка на 3 Вт, але з відмінною чутливістю на 80 ДБ. Колір корпусу можна підібрати абсолютно різний, а з огляду на невеликі габарити, дуже дивує можливість даної моделі надати такий гучний і чистий звук.

CeAudio H3600

Популярний бренд CeAudio підтверджує, що потужна і гучна колонка не обов´язково повинна мати великі габарити. Невелика колонка потужністю 3,5 Вт має максимально компактні габарити, завдяки чому її дуже легко брати з собою у подорожі.

CeAudio M600D

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - CeAudio M600D

Непогана модель, яка поєднує в собі хорошу потужність і сучасний дизайн. Колонка має два динаміки по 4,5 Вт, але при цьому ми легко зможемо взяти її з собою на пікнік або навіть у подорож.

Divoom Voombox Party 2gen

Дана портативна колонка може виявитися кращим варіантом у тому випадку, якщо нам необхідний недорогий варіант, але при цьому з гучним і якісним звучанням. Модель колонки Divoom має два динаміки з потужністю 15 Вт кожен. Обсяг акумулятора при цьому становить 6 000 мАг, чого досить для 8 годин відтворення музики без перерви.

JBL Charge 3

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - JBL Charge 3

Дуже дивно, що така невелика колонка має такий потужний звук, але це реальність. Вона оснащена двома динаміками по 10 Вт і чутливістю 80 ДБ. При цьому вона захищена від попадання вологи, а завдяки обсягу акумулятора 6 000 мАг і додатковій функції зарядки зовнішніх гаджетів, ми зможемо підзаряджатися від колонки.

На що ще звертати увагу при виборі колонки?

Отже, яка найгучніша портативна колонка, ми розібралися. Голосніше інших виявляється та, яка має більшу потужність і кращий показник чутливості. Крім цього є ще показник частотного діапазону і кількості динаміків, які більшою мірою впливають на гучність. Але, при виборі портативної колонки, крім основних параметрів, необхідно ще враховувати і додаткові особливості, які вона може мати.

Дома и на улице, вечеринка всегда с тобой!_обзор самых громких колонок - портативная колонка с пылевлагозащитой

Такими особливостями може виявитися можливість установки карти пам’яті в колонці або можливість заряджати зовнішні пристрої, завдяки потужному вбудованому акумулятору. А ще, в деяких моделях, ми зможемо прослуховувати радіо, завдяки вбудованому тюнеру. Не варто також забувати і про захищеність колонки, адже дуже важливо, щоб вона була не сприйнятлива до потрапляння пилу і вологи. Завдяки цьому ми зможемо слухати музику навіть під час дощу!

58692 0 cookie-check Вдома і на вулиці, вечірка завжди з тобою! – Огляд найгучніших колонок

Читайте також:

ТОП планшетних ПК в доступному ціновому сегменті
ТОП планшетних ПК в доступному ціновому сегменті
18 Вересня, 2018, 09:44 828 8
Зміст:  Планшет – основні завдання які виконує даний девайс  Доступний планшет – який мінімальний набір характеристик необхідний?  ТОП 5 кращих моделей в доступному ціновому сегменті...
Смотреть результаты
Посудомийні машини – як уникнути частих поломок? Поради професіоналів COMFY
Посудомийні машини - як уникнути частих поломок? Поради професіоналів COMFY
Одвічні сімейні конфлікти на ґрунті питання, хто ж сьогодні митиме посуд, завершені! Все зробить посудомийна машина. Зміст: Посудомийні машини – основні принципи та особливості роботи...
Смотреть результаты
Гріється ноубук – що можна зробити, щоб знизити температуру девайса?
Гріється ноубук - що можна зробити, щоб знизити температуру девайса?
Сучасні моделі ноутбуків відповідають запитам навіть найвимогливіших користувачів. Вони легко тягнуть деталізовані гри, такі як dota 2, а також потужні графічні і відео редактори. Варто...
Смотреть результаты