search
Підписатися

logo

Українські Валькірії — що це, і чому вони такі важливі?

29 Серпня, 2022, 02:52 0

Ви вже чули, що COMFY спільно з Благодійним Фондом Сергія Притули проводить збір на купівлю 15 БПЛА «Валькірія»? Якщо ні, то обов’язково зазирніть за цим посиланням, щоби дізнатися більше про цей збір, ну а ми поки що розповімо трохи про ці безпілотники — що вони собою являють, які мають характеристики та чим вони взагалі хороші.

Отже, знайомимось із українськими Валькіріями!🤩

Валькірія

Що таке БПЛА Валькірія

І почнемо ми з того, що Валькірія — це безпілотники української розробки. Так-так, у нас теж, як бачите, є свої «пташки», до того ж вельми гідні. Ну а розробили цю красу ще 2015 році на ТОВ «НВП «Авіаційні системи України», науково-виробничому підприємстві з Києва. І цей проект, який спочатку взагалі був, по суті, волонтерським, тепер став серйозною підмогою для ЗСУ, адже розробники змогли створити справді простий та надійний розвідувальний БПЛА для нашої армії.

Що таке «Валькірія»? АСУ-1 «Валькірія» – це безпілотний авіаційний комплекс, розроблений для військового та цивільного застосування. Пристрій оснащений обладнанням для денної та нічної зйомки у високій роздільній здатності, що дозволяє проводити повітряну розвідку, моніторинг, відеоспостереження, а також коригування вогню артилерії.

Що входить до комплекту постачання АСУ-1? До одного комплексу АСУ-1 «Валькірія» входять 2 одиниці БПЛА «Валькірія», обладнання для денних та нічних польотів, захищена наземна станція управління, комплекс антен та деяке додаткове обладнання. Завдяки використанню 4К-камер, тепловізорів та гіростабілізованих платформ такі безпілотники є дуже ефективними та корисними для військових.

Валькірії упаковка

Як давно «Валькірії» використовуються у ЗСУ? Перший такий комплекс почав використовуватися в українській армії ще у 2017 році. А зараз, коли в нашій країні точиться війна, кількість цих БПЛА української розробки зростає, і українські «Валькірії» успішно працюють на наших військових, допомагаючи їм знищувати ворога.

Характеристики БПЛА Валькірія

Технічні характеристики, які отримав український розвідувальний БПЛА «Валькірія», вражають. Цей пристрій може працювати в будь-який час доби, він робить якісну зйомку, допомагає військовим у наведенні та коригуванні вогню, фіксує пересування супротивника та результати бою. А ще «Валькірія» час від часу робить от такі чудові кадри:

Так, якщо ви не впізнали, то підкажемо — це слід від російської ракети ППО, якою ворог хотів збити нашу Валькірію. Як ви розумієте, наша красуня просто сфоткала з різних ракурсів цей невдалий запуск і полетіла собі далі. І, як кажуть у волонтерській організації АРМІЯ SOS, кількість таких «вдалих» пусків у фотоколекції, знятій цими нашими БПЛА, дуже приємна. 😎

Технічні характеристики БПЛА «Валькірія»:

 • розмах крил: 1,6 м
 • тип: літаюче крило
 • температура застосування: від -20°С до +40°С
 • радіус дії: до 34 км
 • крейсерська швидкість: 60 км/год
 • гранична швидкість: 108 км/год
 • практична стеля: 2000 м
 • тривалість безперервного польоту за нормальних метеоумов: до 120 хвилин
 • матеріали: EPP, композит, карбон
 • максимальна злітна маса: 3,5 кг
 • живлення: акумулятори Li-pol
 • зліт: автоматичний з рук або леєра
 • спосіб посадки: автоматична по-літаковому

Валькірії упаковка

Як бачите, БПЛА «Валькірія» має всі необхідні характеристики для продуктивного використання на фронті. А ще такі безпілотники можуть скласти ефективну конкуренцію багатьом популярним моделям імпортних дронів, особливо в умовах нестачі західних БПЛА.

Отже, якщо ви хочете допомогти українській армії із покупкою таких крутих «Валькірій», ви можете взяти участь у спільному благодійному зборі, який проводять COMFY та Фонд Сергія Притули, та закинути свій донат до цієї спільної скарбнички. Загальна сума збору, який потрібно зробити, — 11 мільйонів гривень, і частину цих грошей уже зібрано. І великі, і маленькі донати від наших неймовірних українців допомагають наблизити той момент, коли воїни ЗСУ зможуть підняти в небо нові БПЛА для розвідки та точних ударів по ворогам.

Усього за ці кошти можна буде купити та передати військовим 15 станцій АСУ-1 «Валькірія», а це 30 безпілотників.

Просто уявіть собі: ще 30 невловимих «Валькірій» стануть на крило для ЗСУ і творитимуть дива… Це саме те, що потрібно нашим відважним хлопцям і дівчатам!😎

Тож приєднуйтесь до нашого збору, і разом ми зможемо втілити це в життя.

Піднімемо до українського неба 30 «Валькірій» для перемоги! 💙💛

123919 0 cookie-check Українські Валькірії — що це, і чому вони такі важливі?

Читайте також:

Боротьба з клікбейтом та перевага реальним відгукам – Google оновить Пошук
Боротьба з клікбейтом та перевага реальним відгукам – Google оновить Пошук
24 Серпня, 2022, 03:02 707
Google оновить пошукову систему. Зміни спрямовані на боротьбу з клікбейтні заголовки, що має підвищити релевантність результатів пошуку. Уподобання будуть надаватися оригінальним та достовірним відгукам, а...
Смотреть результаты
Розділ Уцінка в COMFY — коли подряпина маленька, а знижка велика!
Розділ Уцінка в COMFY — коли подряпина маленька, а знижка велика!
Іноді зовнішність далеко не головне, особливо коли справа стосується техніки. Так-так, ми зараз саме про круті знижки на товари з дрібними зовнішніми дефектами! 😉 Нагадуємо...
Смотреть результаты
День Народження COMFY 2022 — збираємо на 15 БПЛА і робимо круті знижки!
День Народження COMFY 2022 — збираємо на 15 БПЛА і робимо круті знижки!
День Народження COMFY цього року вийшов у зовсім незвичному форматі, адже зараз будь-які святкування не на часі. Тому ми вирішили зробити щось корисне для нашої...
Смотреть результаты