search
Підписатися

logo

Українська локалізація Cyberpunk 2077 — представлено трейлер з українським дубляжем

16 Червня, 2023, 04:36 0

Кілька днів тому з’явилася інформація, що гра Cyberpunk 2077 у найближчий час отримає офіційну українську локалізацію. До того ж цю локалізацію, як пообіцяли розробники, буде виконано як для оригінальної гри, так і для доповнень Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. А офіційний трейлер до нового доповнення, нещодавно представлений студією CD Projekt, вже був доступний з українськими субтитрами.

Але тепер фанати цього проекту можуть насолодитися офіційним трейлером із відмінним українським дубляжем, який викотили хлопці із Sandigo Studio — авторської студії озвучування та дубляжу відеоігор. І вийшло доволі круто — подивіться самі, якщо ще не бачили трейлер Cyberpunk 2077: Phantom Liberty в українському перекладі.

І тут треба зазначити, що заявлена CD Projekt українська локалізація включатиме весь текстовий контент у грі, тобто меню, діалоги, субтитри тощо, тоді як про переклад звукових доріжок мови поки не було. Тому мережею вже пішли гуляти припущення, що Sandigo Studio звернеться до розробників Cyberpunk 2077 (а, може, і вже звернулася) з пропозицією взяти на себе проект повноцінної голосової локалізації гри та доповнень до неї.

І якщо чутки виявляться правдивими, то на нас чекає дуже крутий результат, адже студія Sandigo Studio відмінно себе зарекомендувала. Та що тут казати, якщо вони вже працюють над повноцінною українською локалізацією ігор The Last of Us Part 1 та League of Legends? Погодьтеся, це дуже гідний рівень.

Ну а нам поки що залишається тримати кулачки за те, щоб і з Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, і з іншими іграми у цієї команди все вийшло чудово, адже те, що топові ігрові проекти починають отримувати українську локалізацію, це дуже добрий знак. Тож сподіватимемося, що це лише початок нової ери локалізації, і в найближчому майбутньому все більша кількість ігор буде доступною нам рідною мовою. Це справді надихає.

Все буде Україна! 💙💛

127482 0 cookie-check Українська локалізація Cyberpunk 2077 — представлено трейлер з українським дубляжем

Читайте також:

Закрити ФОП онлайн через Дію за 1 хвилину вже можна в Україні
Закрити ФОП онлайн через Дію за 1 хвилину вже можна в Україні
16 Червня, 2023, 04:31 900
Портал «Дія» продовжує розширювати список доступних користувачам послуг — цього разу розробники додали можливість закрити ФОП онлайн прямо через функціонал сайту «Дія», і зробити це...
Смотреть результаты
Вихід Diablo IV — лічені дні до релізу і шквал емоцій від критиків
Вихід Diablo IV — лічені дні до релізу і шквал емоцій від критиків
Вже незабаром одна з найвідоміших культових комп’ютерних ігор отримає продовження — офіційний реліз Diablo IV відбудеться 6 червня 2023 року, тож фанати цієї ігрової серії в передчутті...
Смотреть результаты
Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці
Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці
Компанія Google запускає новий курс навчання з кібербезпеки в Україні, навчатися на якому можуть усі охочі. Також діятиме спеціальна система грантів та стипендій, якою до...
Смотреть результаты