17/08/17,

10:00

Офіційна заява COMFY про відсутність магазинів на окупованих територіях

COMFY повідомляє про відсутність офіційних магазинів мережі на окупованих територіях.

Станом на кінець травня 2014 року мережа COMFY в Криму була представлена ​​5 магазинами, три з яких перебували в Сімферополі і два — у Севастополі.

31 травня 2014 року згідно з наказом генерального директора компанії відбулося закриття всіх магазинів ТОВ «Комфі Трейд», розташованих у Криму.

В процесі закриття було здійснено повний комплекс організаційних і адміністративних заходів, пов’язаних із припиненням роботи представництва ТОВ «Комфі Трейд» у Криму.

ТОВ «Комфі Трейд» має всі права на використання брендів і логотипів, які характеризують його діяльність і відрізняють від інших учасників ринку. Такі об’єкти інтелектуальної власності нікому не передавалися.

Офіційно підтверджуємо, що ні ліцензійних договорів, ні договорів франчайзингу для ведення діяльності в Криму ТОВ «Комфі Трейд» не підписувало. Компанії невідомо, хто саме відкриває магазини в Криму з використанням найменування та бренду ТОВ «Комфі Трейд».

У даний час компанією опрацьовується питання звернення до суду з позивом про неправомірне використання чужої інтелектуальної власності та захист ділової репутації.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: