search
Підписатися

logo

Офіційна заява COMFY про відсутність магазинів на окупованих територіях

17 Серпня, 2017, 10:00 9

COMFY повідомляє про відсутність офіційних магазинів мережі на окупованих територіях.

Станом на кінець травня 2014 року мережа COMFY в Криму була представлена ​​5 магазинами, три з яких перебували в Сімферополі і два — у Севастополі.

31 травня 2014 року згідно з наказом генерального директора компанії відбулося закриття всіх магазинів ТОВ «Комфі Трейд», розташованих у Криму.

В процесі закриття було здійснено повний комплекс організаційних і адміністративних заходів, пов’язаних із припиненням роботи представництва ТОВ «Комфі Трейд» у Криму.

ТОВ «Комфі Трейд» має всі права на використання брендів і логотипів, які характеризують його діяльність і відрізняють від інших учасників ринку. Такі об’єкти інтелектуальної власності нікому не передавалися.

Офіційно підтверджуємо, що ні ліцензійних договорів, ні договорів франчайзингу для ведення діяльності в Криму ТОВ «Комфі Трейд» не підписувало. Компанії невідомо, хто саме відкриває магазини в Криму з використанням найменування та бренду ТОВ «Комфі Трейд».

У даний час компанією опрацьовується питання звернення до суду з позивом про неправомірне використання чужої інтелектуальної власності та захист ділової репутації.

39214 0 cookie-check Офіційна заява COMFY про відсутність магазинів на окупованих територіях

Читайте також:

COMFY – лідер за кількістю відкритих магазинів в 2015 році
COMFY - лідер за кількістю відкритих магазинів в 2015 році
02 Червня, 2017, 12:38 1038 9
  Мережа магазинів COMFY, яка входить до трійки найбільших гравців ринку побутової техніки та електроніки, не боїться змінюватися. З весни 2014 року ритейлер знову почав...
Смотреть результаты
Відкриття COMFY в Києві відзначили «Льодовими іграми»
Відкриття COMFY в Києві відзначили «Льодовими іграми»
8 липня в столичному торговому центрі «Городок» відкрився 84-й магазин мережі. Жителі і гості столиці відкриття флагманського магазину COMFY відзначили «Льодовими Іграми» – серед двадцяти...
Смотреть результаты
На вихідних в Дніпрі відбудеться Steel Workout — яскраве спортивне шоу
На вихідних в Дніпрі відбудеться Steel Workout — яскраве спортивне шоу
Steel Workout Show — спортивно—розважальний тур Дениса Мініна і його міжнародної команди. Він розпочнеться 16 вересня о Дніпрі і продовжиться по містах України. Старт заходу...
Смотреть результаты