search
Підписатися

logo

Коли настане #Післязараз

29 Квітня, 2020, 05:20 0

Звичний нам світ змінився, й те, як довго він перебуватиме в цьому незрозумілому, хаотичному, навіть лякаючому стані, залежить від кожного з нас. Адже незважаючи на те, що всі ці зміни тимчасові, їхню тривалість визначають саме наші з тобою вчинки — чим сумлінніше, чим чесніше ми з тобою будемо дотримуватися правил карантину, тим швидше він закінчиться. І тим швидше звичне життя знову повернеться у своє русло.

Усі ми втомилися від вимушеного сидіння вдома, й усім нам воно дається непросто, але воно дійсно є необхідним — для збереження здоров’я та життя людей, які нас оточують. Тому творчі команди компаній Comfy, Uklon, INTERTOP та креативної агенції I am IDEA зібралися разом і створили цей зворушливий, дійсно надихаючий ролик про час #Післязараз, настання якого всі ми так сильно чекаємо. А ще для того, щоб нагадати кожному з нас про те, як важлива насправді соціальна відповідальність.

Тому згадай про своїх близьких та друзів, про сусідів по будинку і колег з роботи. Подумай про ту дивовижно життєрадісну дівчину з квітами в руках, що зустрілася тобі на вулиці кілька місяців тому, і про добродушного дідуся, який вів за ручку маленького онука, що так безтурботно сміявся… І просто сиди вдома. Заради всіх цих людей — знайомих і незнайомих.

Пам’ятай, що кожен з нас зараз тримає в своїх руках шматочок часу, що належить і кожному з нас, і всім відразу. І в твоїх руках він також є, тому тримай його міцно-міцно, та збережи його — для себе і для інших.

 

102997 0 cookie-check Коли настане #Післязараз

Читайте також: