search
Підписатися

logo

16 лютого — День єднання України. Що це за свято?

16 Лютого, 2024, 10:07 0

На початку 2022 року, коли повномасштабний напад росії на Україну ще не відбувся, але інформація про це вже курсувала повним ходом, представники розвідки навіть озвучували вірогідну дату початку повномасштабної війни. За наявними на той момент даними, однією з найімовірніших дат початку війни було саме 16 лютого 2022 року.

І тоді Президент України, Володимир Зеленський, видав Указ про започаткування нової пам’ятної дати — Дня єднання України, яка припадала саме на це число, на 16.02.22. Метою запровадження цього свята було зміцнити дух єдності українського народу, підтримати та об’єднати всіх нас перед спільною загрозою. І нагадати, що ми — нація сильна і незалежна, яка завжди сміливо дивилася в очі ворогові, не пасувала перед труднощами та впевнено давала відсіч ворогові, хоч би яким він не був.

І завжди зберігала себе, свій народ, мову та віру. Цей день став нагадуванням про те, що так було завжди й буде надалі, адже, як правильно сказав тоді Володимир Зеленський, «Українці мають різний рівень доходів, професію та віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити у світі».

Відповідний указ було підписано вже 14 лютого. І таким чином 16 лютого 2022 року вперше в історії України було проведено патріотичну акцію державного рівня — той самий День єднання України.

Як це відбувалося? На всіх державних установах, на приватних підприємствах і навіть житлових будинках було піднято національні прапори, а люди виходили на вулиці у національному одязі, у вишиванках. І цього дня кожен із нас відчув себе частиною єдиного цілого — сильного та згуртованого українського народу, який не боїться того, що нам намагається нав’язати руснява пропаганда, і не відступає навіть перед такими погрозами.

Зараз ми вже втретє ми відзначаємо День єднання України, і у 2024 році він є для нас таким самим символом боротьби, віри та сили загального народного єднання. І так само надихає вірою у краще.

Ми, як і кожен українець, віримо в нашу спільну силу, і точно знаємо, що перемога все ж таки буде за нами, адже кожен день цієї боротьби нашого народу наближає той самий момент, якого пристрасно бажає кожен із нас. І ми наближаємо його як можемо.

Зі зброєю або з медичним обладнанням у руках. З волонтерською допомогою чи в екіпіруванні рятувальників.

Тими самими окопними свічками, маскувальними сітками або теплими шкарпеточками, які в’яжуть і плетуть вечорами наші жінки, щоби передати хоча б малу, але таку важливу частинку допомоги тим, хто зараз захищає наші життя там, де найгарячіше.

Теплими словами підтримки та любові. І донатами, які щодня летять у благодійні фонди, перетворюючись на дрони, приціли, тепловізори та інші необхідні нашим воїнам речі.

Тому команда Блога КОМФІ закликає кожного з вас цього дня доєднатися і робити нашу спільну справу — підтримувати, допомагати та захищати. Ти можеш щось зробити для нашої спільної перемоги? Роби й не сумнівайся. Це потрібно кожному із нас.

І разом, будучи цілим і неподільним народом, об’єднаним єдиною метою, ми переможемо. Адже інакше й бути не може, бо світло завжди перемагає темряву.

Все буде Україна! 💙💛

130959 1 cookie-check 16 лютого — День єднання України. Що це за свято?

Читайте також:

Лютневі знижки в КОМФІ — до -50% до Дня святого Валентина і не тільки
Лютневі знижки в КОМФІ — до -50% до Дня святого Валентина і не тільки
05 Лютого, 2024, 03:06 1087
Ну що, останній місяць зими розпочався, а з ним стартували й нові знижки в КОМФІ в рамках акції «Пропозиція серця і знижок»! Великий лютневий розпродаж...
Смотреть результаты
Найцікавіші серіали січня 2023 — 10 крутих проектів на будь-який смак
Найцікавіші серіали січня 2023 — 10 крутих проектів на будь-який смак
Досі не знаєш, яке цікаве кіно подивитися цього місяця? Це ти дарма — січень 2024 року щедрий на нові серіали. Містика і драми, трилери й...
Смотреть результаты
ТОП-17 найочікуваніших фільмів 2024 року
ТОП-17 найочікуваніших фільмів 2024 року
Попри те, що американська кіноіндустрія страйкувала половину минулого року, 2023 все ж таки був доволі врожайним на цікаві новинки як світу кіно, так і світу...
Смотреть результаты