search
Подписаться

logo
осталось завершена

«Розіграш смартфона Apple iPhone 7

02 ноября, 2016, 04:43 124

ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Розіграш смартфона Apple iPhone 7»

 1. Організатором акції виступає ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД». Організатор безпосередньо самостійно проводить акцію.
 2. Мета проведення Акції: популяризація ТМ «COMFY», привертання нових абонентів на YouTube канал Comfy.ua | Самый крутой канал о технике.
 3. Період проведення Акції:
  • Акція проходить в період 01.12.2016 – 21.12.2016 включно (далі — Період проведення Акції).
  • Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.
 4. Приз:
  • Смартфон Apple iPhone 7 32GB, у кількості 1 штука. Звичайна вартість 22999 грн. з ПДВ. Акційна вартість (виключно для цілей цієї Акції) 1 грн. з ПДВ;
 5. Територія проведення Акції:
  • Акція проводиться на YouTube каналі Comfy.ua | Самый крутой канал о технике, який знаходиться за посиланням https://www.youtube.com/user/comfyua/ (далі — Територія проведення Акції).
 6. Учасники Акції:
  • До участі в Акції запрошуються та можуть прийняти участь в Акції необмежене коло дієздатних громадян України, які проживають на території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі — Учасник Акції), за винятком працівників та представників Організатора та будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції (у разі її залучення) (з метою уникнення суб’єктивності та конфлікту інтересів).
  • Організатор розуміє та приймає, що профілі на каналі YouTube та в соціальних мережах потенційних учасників можуть бути псевдонімами, але власно Учасник Акції забезпечує оборотний зв’язок при намірі Організатора повідомити Учаснику Акції результати Акції.
  • Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників незалежно один від одного) підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами Акції, а також зобов’язуються їх виконувати. Факт участі в цьому Конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правилами.
 7. Переможець:
  • Переможця буде визначено 22.12.2016р.
  • Переможця визначає безпосередньо Організатор, який виступає через своїх уповноважених осіб (далі, — представник Організатора).
  • Переможцем може бути обрано одну особу серед усіх учасників Акції, що виконали всі умови та правила Акції.
  • Визначення Переможця відбудеться за допомогою сервісу random.org 22.12.2016р. о 16:00 серед усіх  Учасників Акції.
  • Учасник Акції, який не виконав умови Акції, не може бути обраним, як переможець.
  • Учасник Акції, який не виконав умови та правила Акції, або виконав їх не в повній мірі, не може бути обраним, як Переможець.
  • Організатор оголошує Переможця з іменем, як воно є в його профілі на каналі YouTube та соціальних мережах.
  • Оголошення переможця відбудеться 12.2016р. о 16:00.
  • Результати Акції будуть оприлюднені на YouTube каналі Comfy.ua | Самый крутой канал о технике ( https://www.youtube.com/user/comfyua/ ) та в блозi (https://blog.comfy.ua/).
  • На Переможця Акції також розповсюджуються умови п.6.3. цих Правил.
 8. Умови отримання Призу:
  • Представник Організатора зв’яжеться із Переможцем за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Вконтакте» або «Facebook» або за допомогою повідомлень на YouTube.
  • Ненадання Переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистих повідомленнях «Вконтакте», «Facebook» або на YouTube до 15.01.2017. буде означати відмову Переможця Акції від отримання Призу та проведення повторного розіграшу серед усіх учасників акції.
  • Видача Призу здійснюється в одному з магазинів «Comfy».
  • Доставку техніки з магазину переможець організовує самостійно або замовляє відповідну послугу на платній основі в магазині.
  • Адреса найбільш зручного для отримання Призу магазину Comfy попередньо узгоджується представником Організатора з Переможцем.
  • Переможець може отримати приз протягом одного календарного місяця з моменту надходження його до магазину мережі Comfy.
  • Представник Організатора зв`яжеться з Переможцем додатково та повідомить, коли Приз буде надісланий до магазину із узгодженням зручної дати вручення-отримання Призу.
  • Переможець заздалегідь повинен надіслати представнику Організатора копії свого внутрішнього паспорту громадянина України та довідки* про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер**).

*Допускається випадок не пред’явлення довідки, якщо в паспорті Переможця міститься спеціальний штамп, внесений фіскальною службою (податковим органом) із ідентифікаційним номером.

** Якщо Переможець відмовився через свої релігійні переконання від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомив про це відповідний орган державної податкової служби, в його паспорті має бути наявна відповідна відмітка про наявність права сплачувати платежі без реєстраційного номера облікової картки платника податків.

 • Переможець зобов’язаний мати при собі в день отримання Призу оригінали документів, позначених в п.8.7. цих Правил.
 1. Умови Акції:
  • Учасником акції стає фізична особа, яка в період проведення Акції виконала наступні умови:
   • i. Протягом періоду проведення Акції підписалася чи на момент початку проведення Акції вже є підписаною на YouTube канал Comfy.ua | Самый крутой канал о технике ( https://www.youtube.com/user/comfyua/ ).
   • ii. Поділилася у себе на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакте» чи «Facebook» акційним відео, яке буде розміщене на YouTube каналі Comfy.ua | Самый крутой канал о технике ( https://www.youtube.com/user/comfyua/ ).
   • iii. Залишила коментар під статтею у блозі з посиланнями на свій YouTube канал, профiль у соцiальнiй мережi, в якій поділилась акційним відео ,та посиланням на карточку товару — смартфона Apple iPhone 7 32GB обраного кольору ,при цьому Оргаізатор зауважує, що особи із закритими профілями (обмеженим доступом) не приймають участі у Акції, тому що  Організатор позбавлений можливості перевірити виконання однієї із умов акції.

Серед Учасників Акції, які виконали умови i-iii п.8.1. , буде розіграно приз.

 1. Правила Акції: ці Правила «Розіграш смартфона Apple iPhone 7».
 2. Ознайомлення з умовами та правилами Акції:
  • З правилами проведення Акції «Розіграш смартфона Apple iPhone 7» можна ознайомитися на сайті blog.comfy.ua.
 3. Застереження:
  1. Грошовий еквівалент вартості Призу не видається.
  2. Переможець Акції не має права вимагати від Організатора будь-якої іншої компенсації.
  3. Переможець Акції не може передати право отримання Призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил будь-якій третій особі.
  4. Отриманий Приз обміну та поверненню не підлягає.
  5. Організатор не несе гарантійних зобов’язань по Призу, отриманому в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.
  6. Переможець Акції не може передати право отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил третій особі.
  7. Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає.
  8. Організатор не несе гарантійні зобов’язання по Призу, врученому в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.
 4. Під «призом» слідує розуміти можливість для Переможця даної Акції придбати техніку:

Смартфон Apple iPhone 7  32GB за акційною ціною 1 грн. з ПДВ;

У фіскальному чеку вказується вартість смартфон Apple iPhone 7 32GB 1 грн. з ПДВ із зазначенням слова «акція» .

У не фіскальній частині чека зазначається наступне: «Акційний товар, що зазначений в даному чеку, отриманий Покупцем в рамках  Акції як «подарунок» або «приз», що проводиться ТОВ «Комфі Трейд» та умови якої розміщені на сайті Comfy.ua, а також в магазинах, які приймають участь в Акції. Отримуючи Акційний товар, зазначений в даному чеку, Покупець (учасник Акції) підтвердив свою участь в Акції та згоду з її правилами. Покупець (учасник Акцїї) ознайомлений та погоджується, що даний Акційний товар обміну та/або поверненню не підлягає. Номінал звичайної вартості даного товару з ПДВ не видається. На даний товар не розповсюджуються гарантійні зобов’язання».

Покупець (учасник Акцїї) ознайомлений та погоджується з зазначеним правилом та умовою.

14. У випадку наявності впливу обставин непереборної сили (форс-мажор) ця Акція на розсуд Організатора або скасовується або переноситься на інший період. До обставин форс-мажору відносяться будь-які обставини, що виникли, діють поза волею чи впливом Організатора Акції.

15. Проведення цієї Акції є виключною волею та правом Організатора. Ніхто не може змусити Організатора у проведенні цієї Акції у разі прийняття рішення про її скасування, виникнення обставин непереборної сили, тощо.

16. Персональні дані та надання згоди Учасником Акції та Переможцем Акції:

 • Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору згоду на обробку своїх персональних даних, у розумінні Закону України «Про захист персональних даних», та згоду здійснювати їх використання, виступати володільцем або розпорядником бази персональних даних, що утворилися в такий спосіб. Такі дані, у відповідності до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних є захищеними, обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами цієї Акції. Усі правовідносини, пов’язані із обробкою та захистом персональних даних, регулюються відповідним законодавством.
 • Організатор гарантує, що персональні дані зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності з вимогами Закону України «Про захист персональних даних».
 • Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені як його наведено в профілях на каналі YouTube та соціальних мережах.
 • Якщо Організатором буде заплановано фото та/або відео-зйомка, то Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору таке право на проведення (організацію) ним фото- та/або відео-зйомки з участю Учасника Акції та/або Переможця в рамках Акції без будь-яких компенсацій та відшкодувань.
 • Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України.
 • Будь-який Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції має право відмовитись від цієї згоди (що вище вказана), якщо надішле письмову відмову Організатору Акції.

17. Інші умови:

 • Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.
 • Будь-які зміни затверджуються наказом Генерального директора Організатора.
 • Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті blog.comfy.ua
 • Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.
 • Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.
 • У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
24859 0 cookie-check «Розіграш смартфона Apple iPhone 7

Читайте также:

Оголошуємо переможця розіграшу «Круті навушники Philips вигравай – активно відпочивай!»
осталось завершена
Оголошуємо переможця розіграшу "Круті навушники Philips вигравай – активно відпочивай!"
Вітаємо переможця акції! Переможцем, акції «Круті навушники Philips вигравай – активно відпочивай!» став Олександр Іванов  Як проходило визначення переможця Виконай три простих умови і бери участь...
Смотреть результаты
Оголошуємо переможця розіграшу «Будь першим з офіційним iPhone 7»
осталось завершена
Оголошуємо переможця розіграшу «Будь першим з офіційним iPhone 7»
Переможцем, акції «Будь першим з офіційним iPhone 7» стала Аліна Гуменюк (ВКонтакте) Як проходило визначення переможця Організатором акції виступає ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД». Організатор безпосередньо самостійно проводить акцію....
Смотреть результаты