search
Подписаться

logo

COMFY разом з клієнтами, партнерами та українськими бізнесами купують 15 БПЛА «Валькірія»

14 октября, 2022, 02:29 0

В серпні разом з фондом Сергія Притули ми розпочали масштабний збір 11 мільйонів на придбання українських безпілотників. І зараз раді поділитися неймовірною новиною — збір закрито!

Ми почали з власного внеску — 500 000 гривень, а далі залучали бізнеси та клієнтів. Ось, як все було.

Лише за перший тиждень ви надіслали 692 527 гривень! 

Після цього до збору долучилася компанія Artline — компʼютерний магазин для поціновувачів крутих «машин» та аксесуарів. Ми отримали + 100 000 гривень.

А команда Volpis передала на «Валькірії» 3750 доларів. Українські розробники завжди мають, чим здивувати. Дякуємо, чудові наші айтішники!

До збору приєдналися й неймовірні дослідники MZ Hub — наші партнери з проведення різноманітних бізнесових досліджень. 

Сума зростала, як і кількість партнерів. 

До числа донорів долучилася компанія EnglishDom — одна з найкращих онлайн-шкіл англійської мови. Радимо, як собі! + 100 000

Наші старі друзі ПУМБ — найбільший банк з українським капіталом. + 200 000

Компанія СНОІСЕ — українська мережева компаніїя яка займається виготовленням екологічних засобів для здоров’я та краси. Якій ми дякуємо за найбільший внесок у 700 000 гривень. Ця сума майже дорівнює вартості одного комплексу «Валькірій». 

«Акварель» — не лише рай для креативних та творчих людей, а ще й щедрий донор нашого збору. +112 734 гривень — до загальної суми.

«Львівські круасани» — найкращі круасани в Україні (це вам і Джолі скаже!). Закинули 334 000 гривень. половину зібрала команда, половину додала компанія. Оце так синергія!

Від «А-Банк» ми отримали майже 500 000 гривень, частину яких компанії вдалося зібрати разом з клієнтами, а ще частину — серед співробітників банку. Дякуємо!

Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні закрив наш збір, закинувши фінальні пів мільйона гривень, вчергове висловивши свою однозначну патріотичну позицію.  

Від «А-Банк» ми отримали майже 500 000 гривень, частину яких компанії вдалося зібрати разом з клієнтами, а ще частину — серед співробітників банку. Дякуємо!

Не лише бізнеси допомагали нам закрити збір. Студентська рада КПІ передала 100 000 гривень — гроші, зібрані серед студентів інституту. З такою молоддю зовсім не страшно за майбутнє країни!

Ще по 100 000 закинули

Mercurian — магазин для футбольних фанатів та спортсменів. Якщо футбольна форма або взуття — тепер лише Mercurian 🙂

Magecom — команда спеціалістів, що допомагає бізнесам рості завдяки онлайн-інструментам. 

Внесок зробила команда Comparus.ua, а також креативна комунікаційна агенція Yes We Do! 

А PONCHYK BOY два тижні продавав спеціально розроблений для цього збору пончик «Валькірій», після чого 50% від продажів команда також передала на наш збір.

Майже третину збору закрили підписники каналу «Лачен пише». За що ми неймовірно вдячні Ігорю Лаченкову та всім-всім, хто взяв участь у збору за його посиланням. Ви неймовірні! 

А ще — ваші бонуси, які ви обміняли на допомогу, поповнили збір майже на 100 тисяч гривень.

ДЯКУЄМО всім і кожному. Пишаємося українцями. Радіємо мати таких клієнтів та партнерів. 

Завдяки вам ми зможемо передати пʼятнадцять розвідувальних безпілотних комплексів нашим хлопцям та дівчатам. Оснащені 4К-камерами та прості у використанні, ці безпілотники допоможуть отримувати чітке зображення місця розташування ворога та зробити більше бавовни.

 

124596 0 cookie-check COMFY разом з клієнтами, партнерами та українськими бізнесами купують 15 БПЛА «Валькірія»

Читайте также:

COMFY відкрив новий флагманський магазин у Києві на Антоновича, 50
COMFY відкрив новий флагманський магазин у Києві на Антоновича, 50
07 октября, 2022, 09:20 1278
Ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY відкрив новий флагманський магазин у самому центрі Києва — на вул. Антоновича, 50. Це шістнадцятий магазин бренду в Києві...
Смотреть результаты
Стартовал предзаказ на Apple iPhone 14 в COMFY! Ловите скидки и программу Trade-In!
Стартовал предзаказ на Apple iPhone 14 в COMFY! Ловите скидки и программу Trade-In!
Планируете купить новый Айфон? Отлично, ведь в COMFY уже стартовал предзаказ на Apple iPhone 14, с которым вы сможете выгодно купить желаемую модель смартфона из...
Смотреть результаты
Продолжается сбор на стаю Валькирий — уже собрано более 7 млн гривен!
Продолжается сбор на стаю Валькирий — уже собрано более 7 млн гривен!
А мы продолжаем уверенно двигаться к цели и собрали уже более 7 млн гриве на покупку стаи БПЛА «Валькирия», которые хотим передать нашим доблестным ВСУ!...
Смотреть результаты