COMFY до дня народження запускає збір на зграю з 15 «Валькірій»

19 августа, 2022, 12:36 0

Цього року покупці зможуть привітати COMFY не лише покупками зі знижками. Разом з Благодійним Фондом Сергія Притули ритейлер збиратиме 11 млн гривень на БПЛА українського виробництва. За великі донати можна буде побачити своє ім’я або бренд на крилі однієї з 15 «Валькірій».

День народження під час війни — не привід відмовлятися від святкування, вирішили в COMFY. Головне — визначитися з правильним форматом та подарунками. Так, в компанії вирішили обійтися не лише традиційними знижками на техніку до -50%, а й запустити масштабний збір на БПЛА 

Разом з благодійним фондом Сергія Притули та за підтримки креативників з banda команда COMFY запрошує долучитися до збору 11 млн гривень на зграю з 15 «Валькірій». Ці безпілотники українського виробництва допоможуть нашим захисникам відправити ворога за відомим напрямком. 

«Ми віримо, що разом з нашими небайдужими покупцями та українською бізнес-спільнотою зможемо досягти спільної мети — надати нашим захисникам необхідну військову техніку, щоб вони викинули ворога з України. Тому вже закинули до збору пів мільйона та, сподіваємося, завдяки активним покупцям, закинемо ще більше. Тож чекаємо на ваші донати та святкові замовлення», — каже СЕО COMFY Ігор Хижняк.

«Безпілотники «Валькірія» довели на передовій свою ефективність. Ми маємо домовленість з Армією СОС про виробництво «Валькірій» і навчання екіпажів для них. 15 бортів вже замовлені. Це безпілотники українського виробництва, і нам важливо навіть у темі допомоги ЗСУ теж підтримувати українську економіку та українських виробників. Це приклад правильної синергії, коли великий українських бізнес вкладається в таку допомогу із бажанням допомогти військовим та водночас сприяти розвитку технологій всередині держави», – вважає Сергій Притула, засновник Благодійного Фонду Сергія Притули.

COMFY запрошує долучитися до збору не лише своїх покупців, а й партнерів та представників інших бізнесів. За всі донати від бізнесу компанія подякує згадкою у власних соціальних мережах, а за найбільші підтверджені донати ім’я або бренд благодійника нанесуть на одну з «Валькірій».

Знижки до 50% на домашні гаджети в магазинах, на сайті та додатку COMFY і збір на зграю «Валькірій» триватимуть з 19 серпня до 4 вересня 2022 року. Акційні знижки та збір супроводжуватиме рекламна кампанія, розроблена за підтримки креативної агенції banda.

Слава Україні! Смерть ворогам!

123877 1 cookie-check COMFY до дня народження запускає збір на зграю з 15 «Валькірій»

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Читайте также:

Вышла новая версия Android 13
18 августа, 2022, 02:37 530
Новая версия Android обычно выходит в релиз осенью. Однако в этом году в Google решили выпустить ее раньше – стабильная сборка Android 13 уже доступна...
Смотреть результаты
COMFY «мобілізує» монети на потреби ЗСУ. Приєднуйтесь до благодійної акції
Команда COMFY підтримала благодійну ініціативу НБУ «Смілива гривня» 1 серпня стартувала благодійна ініціатива «Смілива гривня» від Національного банку України. Її мета – об’єднати зусилля українців...
Смотреть результаты
iPad на Луне – уже скоро
Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства (NASA) собирается отправить на Луну беспилотную ракету Space Launch System (SLS.) Ее запуск запланирован на 29 августа...
Смотреть результаты