search
Підписатися

logo

Пішла епоха: Її величність королева Єлизавета II померла

09 Вересня, 2022, 11:31 0

8 вересня 2022 року став чорним днем в історії сучасної британської монархії — улюблениця нації, королева Великобританії, покинула цей світ. Як повідомляє Букінгемський палац, Її Величність королева Єлизавета II померла в шотландському замку Балморал увечері четверга. Останні хвилини її життя були мирними і тихими, поруч із родиною. Королеві було 96 років.

Елизавета

Після смерті британської королеви трон перейшов до її старшого сина, 73-річного принца Чарльза. Новий король Великобританії після сходження на престол носитиме тронне ім’я Карл III.

Королева Єлизавета II правила країною понад 70 років — це найдовший термін в історії британської монархії. Лише у червні 2022 року країна відзначала 70-річну річницю її сходження на престол.

Життя королеви було довгим і насиченим подіями. Вона стала першою в історії британської королівської родини жінкою, яка служила в армії. Під час Другої світової війни Її Величність Єлизавета II, яка на той момент ще носила титул принцеси Йоркської, пройшла військову підготовку для роботи на посаді механіка-водія санітарного автомобіля та отримала звання лейтенанта.

Армия

А незабаром після завершення тієї війни весь світ спостерігав за прекрасною історією кохання між юною англійською принцесою і красенем-офіцером Філіпом Маунтбеттеном, котрий по праву народження отримав титул принца Грецького і Данського.

Її шлюб із принцом Філіпом був щасливим та довгим — разом вони прожили 73 роки. У цьому союзі на світ з’явилося четверо дітей, старший з яких, принц Чарльз, і приймає трон після смерті матері.

Історія життя та правління королеви Єлизавети II була довгою та насиченою. І хоча деякі події із цієї довгої історії не можна назвати щасливими, усе її життя стало символом, епохою, що поєднала минуле та сьогодення.

Тому не дивно, що яскрава подвійна веселка, що з’явилася в небі над Букінгемським палацом незадовго до офіційного оголошення про смерть королеви, була сприйнята скорботними підданими, як вищий знак: «Ця гарна веселка з’явилася на небі на честь її гарної душі».

Спочивай з миром, легендарна Королево!

124147 0 cookie-check Пішла епоха: Її величність королева Єлизавета II померла

Читайте також:

У новій версії Windows 11 буде можливість керувати налаштуваннями Xbox
У новій версії Windows 11 буде можливість керувати налаштуваннями Xbox
07 Вересня, 2022, 05:26 1102
Компанія Microsoft випустила Windows 11 Insider Preview Build 25193. У новій тестовій збірці ентузіасти виявили багато цікавого. Наприклад, можливість керування налаштуваннями ігрової консолі Xbox. Тепер...
Смотреть результаты
Apple Watch врятували британця: його серце зупинялося 138 разів за 48 годин
Apple Watch врятували британця: його серце зупинялося 138 разів за 48 годин
54-річний британець Девід Ласт (David Last) повідомив, що SMART-годинник Apple Watch буквально «врятував йому життя» – гаджет допоміг визначити серцеве захворювання. Як показала ЕКГ, серце...
Смотреть результаты
Товар дня 6 вересня 2022 — вирівнювач волосся Rowenta SF1627F0
Товар дня 6 вересня 2022 — вирівнювач волосся Rowenta SF1627F0
У COMFY новий товар дня, і цього разу він потішить власниць довгого волосся, адже сьогодні ми пропонуємо чудову знижку на вирівнювач для волосся від бренду...
Смотреть результаты