search
Подписаться

logo
осталось завершена

КОНКУРС: розіграш квитків на фільм «Йолопи-розбійники»

21 сентября, 2016, 04:00 14

comfy_600x315

Період дії: 21.09.2016-29.09.2016

Механіка акції: потрібно поділитися конкурсним постом в соц.мережах Comfy: Вконтакте (http://vk.com/comfyua) и Facebook (https://www.facebook.com/comfy.ua) і прийняти участь у розіграші призів.

Кінотеатри-учасники акції знаходяться в містах: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя, Ужгород, Черкаси, Чернівці, Буча, Суми, Бердичів, Хмельницький, Південний, Бровари, Хотянівка, Сєвєродонецьк, Бердянськ, Нова Каховка, Прилуки, Луцьк, Івано-Франківськ, Стрий, Ковель, Кременчук, Тернопіль, Кіровоград. Кривий Ріг, Маріуполь

Учасники акції: до участі в акції запрошуються громадяни України, які проживають на території України і в період проведення акції виконали всі її умови і правила, за винятком працівників та представників Організатора та Замовника і будь-який інший компанії, залученої до проведення Акції.

Визначення переможців: переможці конкурсу будуть визначені у строки, зазначені в конкурсних постах за допомогою ресурсу http://www.random.org/.

Серед учасників будуть розіграні 6 пар квитків на фільм: 3 пари Вконтакті, 3 пари в Facebook.

Призовий фонд: 6 пар квитків на фільм.

Списки переможців будуть опубліковані на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах у ВКонтакте (http://vk.com/comfyua) і Facebook (http://www.facebook.com/comfy.ua).

Вручення призів: Представник Організатора Акції зв’яжеться з переможцями по телефону після закінчення конкурсу, щоб повідомити всі деталі отримання призу.

Період проведення акції: 21.09.2016-29.09.2016

Інші умови: Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на використання свого імені та прізвища, на проведення фото- та / або кінозйомки (відеозапису) з їх участю в рамках Акції без відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути опубліковані і використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, що не суперечать чинному законодавству України.

Погоджуючись з правилами, учасники автоматично дають згоду на розсилку рекламних матеріалів на вказаний при реєстрації e-mail і номер телефону.

Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.

20257 0 cookie-check КОНКУРС: розіграш квитків на фільм «Йолопи-розбійники»

Читайте также:

Правила розыгрыша духового шкафа Electrolux!
осталось завершена
Правила розыгрыша духового шкафа Electrolux!
Выполни два простых условия и участвуй в розыгрыше: 1. Подпишись на наш канал 2. Поделись этой записью в одной из социальных сетей — Facebook или...
Смотреть результаты
Правила РАЗЫГРЫВАЕМ самый тихий пылесос Electrolux ZUSANIMA58
осталось завершена
Правила РАЗЫГРЫВАЕМ самый тихий пылесос Electrolux ZUSANIMA58
Період проведення Акції: Акція проходить в період 10.11.2016 – 20.11.2016 включно (далі — Період проведення Акції). Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати...
Смотреть результаты