search
Подписаться

logo

Чим зайняти дітей у сховищі — дії, розмови та ігри

04 марта, 2022, 11:19 0

Величезна кількість дітей по всій Україні зараз, нажаль, чимало часу проводить у сховищах. А це тяжко навіть для дорослих зі стійкою психікою, тож що казати про маленьких діточок?

Редакція Блогу Comfy підготувала для батьків, яким потрібно проводити час у сховищах та підвалах із дітьми, невеликий список корисних порад від психологів. Ми сподіваємося, що вони допоможуть заспокоїти та розважити наших маленьких українців, щоби дітлахи могли відволіктися від того, що відбувається навколо. Малеча не повинна плакати! ❤

  1. Закриваємо вушка від поганих звуків приємними звуками. Для цього підійдуть читання чи переказ вголос казок, спів, будь-які ігри з вигадуванням слів, рим, кричалок. Звучання голосу, музика, співи перекриють звуки, що лунають ззовні, допоможуть відволікти та заспокоїти дитину.
  2. Ігри для руху та дрібної моторики. Якщо у вас із собою є трішки пластиліну, дитина зможе заспокоїтися ліпленням. Також підійде кінетичний пісок, будь-які іграшки для творчості, що потребують роботи ручками. Якщо подібного у вас із собою немає, спробуйте гратися з дитиною у прості ігри з тим, що є в наявності. Наприклад, збирати колажі з порваного паперу, зображати та вгадувати різних тваринок чи птахів, природні явища, тощо.
  3. Малюємо свої мрії та плани на майбутнє. Дайте дитині можливість поміркувати, придумати щось приємне та намалювати такі свої думки на папері (картоні, паперовій обгортці — на чому завгодно). Якщо у вас із собою є різнокольорові олівці, ручки, то також добре допоможуть розмальовки. Олівці є, проте немає розмальовок? Візьміть аркуш паперу та намалюйте щось контурами, а дитина розмальовуватиме цю заготовку різними кольорами.
  4. Настільні ігри — займаємо думки різними задачками. Як малечі, так і дорослим у такій ситуації підійдуть будь-які настільні ігри. Навіть найпростіші, такі, що не потребують особливого мисленевого процесу, відмінно допоможуть опанувати себе та зайняти голову.
  5. Щось трохи порушити. Добре допоможе пом’якшити стрес у дитини (і не тільки), якщо трішки відійти від правил та дати змогу випустити свою агресію. Розставте іграшки чи, наприклад, пластикові пляшки для води, та пограйтеся з дитиною у «боулінг», збиваючи їх. Дозвольте дитині покричати у «мішечок для крику». Граєтеся в шашки? Збивайте їх з дошки щиглями, щоби вжух, і аж полетіло! Простий, але дієвий спосіб.
  6. Створіть разом із дитиною чарівний «острівець безпеки» — побудуйте «хатку» з подушок чи покривал, викладіть мотузочками «коло безпеки», тощо.
  7. Ігри зі словами. Вигадуйте маленькі розповіді з декількох рандомних слів чи складайте разом із дитиною фантастичні казки. Шукайте та знаходьте маленькі слова, що «ховаються» у великих словах із багатьох букв. Проговорюйте різні слова задом наперед на слух, тобто без написання на папері. Грайте в шаради та «покажи слово», складайте ланцюжки зі слів, що починаються на останню літеру попереднього слова.
  8. Займіть дитину іграми у смартфоні чи на планшеті. Відмінно підходять для такої справи додатки по типу тетрісу — такі, що потребують просторового сприйняття. Увімкніть малечі улюблений мультик чи добрий дитячий фільм.
  9. Читайте цікаві книжки. Паперові чи на смартфоні — жодної різниці. До речи, портал https://www.yakaboo.ua/ зробив безкоштовним читання у своєму мобільному додатку, тож можна на будь-який смак вибрати, що почитати.

До речі, якщо ви ще не бачили, то ось вам чудовий телеграм-канал із величезною кількістю дитячих казок, які звідси можна завантажувати на свої пристрої та слухати офлайн: https://t.me/pavlushaiyava.

121805 0 cookie-check Чим зайняти дітей у сховищі — дії, розмови та ігри

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Читайте также:

COMFY сьогодні працює (3 березня)
COMFY сьогодні працює (3 березня)
03 марта, 2022, 11:23 760
Станом на сьогодні колективи деяких магазинів прийняли рішення тимчасово відкрити магазини, але за умови повної безпеки для команд магазинів та покупців. Ми працюємо лише у...
Смотреть результаты
Бонуси COMFY — на допомогу Армії! 🇺🇦
Бонуси COMFY — на допомогу Армії! 🇺🇦
Маємо важливе повідомлення! Компанія СOMFY вирішила направити всі бонуси, накопичені клієнтами, на підтримку Армії. Важливо❗️Бонуси будуть списані та направлені автоматично. Якщо ти НЕ бажаєш перераховувати...
Смотреть результаты
COMFY сьогодні працює (2 березня)
COMFY сьогодні працює (2 березня)
Станом на сьогодні колективи деяких магазинів прийняли рішення тимчасово відкрити магазини, але за умови повної безпеки для команд магазинів та покупців. Ми працюємо лише у...
Смотреть результаты