search
Підписатися

logo

Закрити ФОП онлайн через Дію за 1 хвилину вже можна в Україні

16 Червня, 2023, 04:31 0

Портал «Дія» продовжує розширювати список доступних користувачам послуг — цього разу розробники додали можливість закрити ФОП онлайн прямо через функціонал сайту «Дія», і зробити це миттєво. Як працює ця послуга, що потрібно, щоби закрити ПП онлайн, і які додаткові дії доведеться виконати для цього? Розбираємося разом з Блогом COMFY!

Раніше ми писали: Як оформити свідоцтво про народження через «Дія»?

Послуга миттєвого закриття ФОП онлайн через портал «Дія» наразі запущена у форматі бета-тесту, тому всім бажаючим скористатися цією послугою потрібно пройти попередню реєстрацію. Зробити це можна за посиланням Записатисяся на бета-тест за посиланням, яке вказали розробники на своїй офіційній сторінці Facebook.

До появи цієї послуги в онлайн-форматі фізичним особам підприємцям потрібно було доволі довго й нудно возитися з паперами — особисто йти до податкової, оформляти дуже багато різних документів, а потім ще й довго чекати на результат. А тепер закрити ФОП можна буде буквально декількома кліками, і дані в усіх реєстрах підтягнуться та оновляться автоматично.

І хоча деякий час тому на порталі «Дія» вже було додано можливість закриття ФОП онлайн, порядок дій був іншим: після подання онлайн-заявки документи оброблялися реєстратором, тобто в цьому алгоритмі був присутній людський фактор. Усе це затягувало процедуру закриття підприємства щонайменше на добу.

А ось новий порядок цієї онлайн-послуги буде практично миттєвим — усі необхідні дані про підприємство та його власника після подавання заявки підтягуватимуться, оброблятимуться та реєструватимуться відразу приблизно впродовж 1 хвилини. Ну а дані про закриття ФОП автоматично надійдуть до Єдиного державного реєстру та до податкової служби за місцем реєстрації підприємства. І після закриття ФОП користувачеві залишиться лише подати ліквідаційну звітність для зняття з обліку та закрити рахунок.

127477 0 cookie-check Закрити ФОП онлайн через Дію за 1 хвилину вже можна в Україні

Читайте також:

Вихід Diablo IV — лічені дні до релізу і шквал емоцій від критиків
Вихід Diablo IV — лічені дні до релізу і шквал емоцій від критиків
04 Червня, 2023, 11:16 412
Вже незабаром одна з найвідоміших культових комп’ютерних ігор отримає продовження — офіційний реліз Diablo IV відбудеться 6 червня 2023 року, тож фанати цієї ігрової серії в передчутті...
Смотреть результаты
Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці
Новий навчальний курс Google в Україні, присвячений кібербезпеці
Компанія Google запускає новий курс навчання з кібербезпеки в Україні, навчатися на якому можуть усі охочі. Також діятиме спеціальна система грантів та стипендій, якою до...
Смотреть результаты
Вийшов трейлер до гри Plucky Squire. Це наймиліше, що ви бачили
Вийшов трейлер до гри Plucky Squire. Це наймиліше, що ви бачили
Розробники ігор Devolver Digital та All Posible Futures показали світові дещо насправді милесеньке — новий геймплейний трейлер гри The Plucky Square. Це начебто пригодницький бойовик,...
Смотреть результаты