08/09/19,

23:22

Захист від крадіжки, втрати та розбиття дисплея пристрою від Comfy

Зміст:

 1. Багато техніки – багато ризиків
 2. Захист від крадіжки й втрати пристрою
 3. Захист від розбиття дисплея

Багато техніки – багато ризиків

Сучасна людина має безліч гаджетів і техніки, що не врівень того, скільки їх було ще, скажімо, навіть років десять тому. Наші будинки і квартири оснащені різною технікою, а з собою ми носимо під час дозвілля або в робочі години смартфони, планшети, ноутбуки … та багато чого. На сьогодні це норма сучасного життя і побуту.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Впав смартфон

Однак разом з цим ми набуваємо додаткові ризики, пов’язані з фінансовими витратами. Наприклад, втративши смартфон, Вам необхідно буде купувати новий, що, швидше за все, не входило в Ваші короткострокові плани. Або ж розбивши екран на планшеті з власної необережності, Вам так само необхідно нести певні фінансові втрати, пов’язані з ремонтом Вашого пристрою. А звинувачувати адже, як правило, в цьому нікого. У таких випадках найчастіше винні лише ми самі.

Злодій в будинку

Але бувають і інші моменти, коли ми маємо втрати не з власної необережності або неуважності, а через дії сторонніх людей, які просто можуть обікрасти Вас або Вашу оселю. Такі випадки ще більш неприємні, але, на превеликий жаль, вони відбуваються. Можна, звичайно ж, поставити грати на вікна, броньовані двері, встановити сигналізацію, ходити по вулицях і не довірливо розглядати перехожих. Іншими словами, бути завжди напоготові. І все одно Ви не будете захищені на всі 100%!

 Сomfy сервіс

Від описаних вище випадків захиститися не так просто, адже вони відбуваються спонтанно і несподівано для нас самих. Але від зайвих фінансових витрат, пов’язаних з такими подіями захиститися можливо. Саме для Вашої фінансової безпеки компанія Comfy розробила ряд послуг, пов’язаних із захистом від крадіжки, втрати та розбиття дисплея Вашої техніки.

Захист від крадіжки та втрати пристрою

Злодій з телевізором

Компанія Comfy піклується про своїх покупців не тільки в той момент, коли вони знаходяться безпосередньо в магазині, вибираючи для себе нову техніку і оплачуючи її на касі, а й ще довго після того, як нова техніка покинула межі магазину Comfy і виявилася у Вашому домі. Напевно Ви вже користувалися найпопулярнішими нашими сервісами, такими як налаштування різних гаджетів і Програмою Розширеного Сервісу на Вашу техніку і залишилися задоволені. Тому, дбаючи саме про добробут і захищеності своїх покупців, компанія Comfy розробила кардинально нову послугу, яка дозволить захиститися від крадіжки або втрати Вашої техніки.

Втрачений телефон

Як же працює новий сервіс? Все досить просто. Дана послуга поширюється на випадки розбою, грабежу, крадіжки зі зломом або з кишені або ж елементарної втрати важливого гаджета. Оформивши такий сервіс, Ви отримаєте надійний фінансовий захист, який буде дійсним на 1 рік або на 6 місяців, залежно від того, який випадок стався.

Наприклад, на випадки пов’язані з крадіжкою з кишені або втрату пристрою через власну необережність, даний сервіс буде поширюватися протягом 6 місяців. А ось на більш важкі випадки, пов’язані з крадіжкою зі зломом, розбоєм або грабежем, даний сервіс тривати до цілого року. Погодьтеся, мати надійний фінансовий захист протягом такого терміну від непередбачених випадків, хотів би кожен. Тому Comfy надає ексклюзивну послугу тільки для своїх покупців.

Оформити захист від крадіжки

Ви можете оформити захист від крадіжки і втрати пристрою на смартфон, смарт-годинник, фотокамеру, телевізор, монітор, десктоп, ноутбук ..

Захищений смартфон

Давайте розберемо, як же працює цей сервіс більш детально. Уявімо, що Ви придбали планшет Samsung Tab E 9.6 T561 і оформили на нього захист від крадіжки і втрати пристрою. Ви успішно користувалися ним 3 місяці, після чого благополучно його втратили і не змогли знайти. Що ж робити далі, адже ця подія потрапляє під дію нового сервісу? Розберемо по кроках:

 1. При настанні випадку, який підпадає під дію сервісу, насамперед необхідно звернутися в поліцію і подати заяву про зникнення техніки, на яку був оформлений сервіс, так само мають бути заблоковані IMEI втраченої техніки і повідомити на гарячу лінію страхової компанії про настання страхового випадку
 2. Співробітники поліції приймають Вашу заяву і видають відповідний документ, що підтверджує це.
 3. Далі звертаємося до страхової компанії і надаємо заяву про настання страхового випадку, документ з поліції, отриманий в кроці 2, договір страхування, копії Вашого паспорта та ІПН, а так же чек, що підтверджує придбання техніки (у нашому випадку планшета).
 4. Після отримання всіх необхідних документів, зазначених в кроці 3, страхова компанія у термін до трьох днів виплачує покупцеві компенсацію на зазначені реквізити.

Телефон з кишені

Як же розраховується сума, яку повинні Вам компенсувати? За основу, звичайно ж, береться сума, яку Ви оплатили за Ваш пристрій за вирахуванням щомісячного коефіцієнта зносу, який становить 4%. Вартість планшета, який ми купували три місяці тому, і втратили його, становила 5 999 грн. Відповідно страхова компанія повинна виплатити нам 5 999 грн., Але тому, що ми користувалися ним три місяці, вартість зносу планшетного комп’ютера щомісяця становить 249 грн. (Це і є ті самі 4% від повної вартості пристрою), а за всі три місяці – 720 грн. Таким чином, страхова компанія компенсує 5 279 грн.

Захист від розбиття дисплея

Багатьом з нас знайома ситуація, коли смартфон або планшет падає на підлогу і з характерним звуком втрачає цілісність свого екрану. Іншими словами дисплей просто розбивається. Заміна дисплея часом коштує чималих грошей і, як ми вказували раніше, Ваш сімейний бюджет далеко не завжди може бути готовий до подібних витрат, часом навіть термінового характеру. Вихід з такої ситуації досить простий, Ви або купуєте нову техніку, або ремонтуєте пошкоджену. Саме у другому випадку як не можна до речі стане в нагоді захист від розбиття дисплея від компанії Comfy.

Захист від розбиття дисплея

Суть даного сервісу полягає в компенсації вартості заміни екрану в сервісному центрі на 90% від вартості понесених витрат. Таким чином, повернемося до нашого планшету Samsung Tab E, який ми купували в одному з магазинів Comfy три місяці тому. Ми його втратили, отримали гідну компенсацію і придбали новий такий же з сервісом захист від розбиття дисплея. Але от невдача, через день використання ми його упустили і розбили екран. Що ж робити? Давайте знову розберемо покроково:

 1. Дзвонимо на гарячу лінію страхової компанії і повідомляємо про страховий випадок.
 2. Ми беремо наш планшет з розбитим екраном і вирушаємо в авторизований сервісний центр виробника (у нашому випадку Samsung), де нам зроблять заміну екрану. Увага! Оплачуємо вартість заміни екрану повністю самостійно (припустимо, заміна екрану коштуватиме 2 000 грн.).
 3. Співробітники сервісного центру виробляють роботи по заміні дисплея і надають нам усі необхідні документи про оплату їх послуг.
 4. Далі ми вирушаємо у страхову компанію, де надаємо, документи про заміну екрану з сервісного центру із зазначенням вартості робіт, копію паспорта та ІПН, а так же чек про покупку техніки.
 5. Після отримання всіх документів, страхова компанія перераховує на зазначені Вами реквізити компенсацію за витрати по заміні розбитого дисплея. Вартість компенсації у нашому випадку складе 1 800., Бо саме ця сума є 90% від тієї, яку ми заплатили за ремонт в сервісному центрі.

Розбитий смарт-годинник

Захист від розбиття дисплея від компанії Comfy діє протягом одного року. Поширюється дана послуга не тільки на смартфони та планшети, а й на mp3-плеєри, відеокамери, фотокамери,, графічні планшети, телевізори, ноутбуки, монітори і т.д.

Зручним даний сервіс в Comfy зробили і тим, що абсолютно неважливо з яких причин екран був пошкоджений. Навіть якщо Ви самі власноруч розбили екран просто тому що Вам так захотілося, Вам все одно компенсують 90% від вартості його ремонту в термін до трьох днів.

Смартфон розбивається

Варто відзначити, що вперше надається подібний сервіс з максимально спрощеним і швидким оформленням компенсацій. Тепер Ви не повинні чекати поки поліція порушить кримінальну справу за фактом крадіжки / втрати, достатньо лише написати заяву в поліцію. Виплата компенсації відтепер відбувається всього лише за 3 дні, ніхто крім Comfy не надає сервісу з такими швидкими виплатами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Читайте також:

Підпишіться на розсилку!

Не турбуйтеся, ми не спамимо :-)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: