08/06/17,

17:11

Інструкція по налаштуванню доступу до пошти Mail.ru і Яндекс через Gmail

У зв’язку з Указом Президента України №133 / 2017 на території України можуть бути заблоковані поштові сервіси Mail.ru (bk.ru, list.ru, inbox.ru, mail.ua) і Yandex (yandex.ru, yandex.ua, ya .ru, ya.ua).

Дана стаття допоможе також тим, у кого доступ до поштового серверу вже заблокований.

Щоб налаштувати отримання і відправку листів через інтерфейс Gmail, вам знадобиться ваш логін і пароль до поштової скриньки Mail.ru або Yandex, а також акаунт Gmail.

Налаштування Gmail

1.Створюємо акаунт Gmail або використовуємо існуючий.

2.Натискаємо на іконку і вибираємо зі списку пункт «Налаштування».

nastrojjki

  1. Щоб мати можливість відправляти листи з інших електронних адрес Mail.ru або Yandex, на тій самій вкладці в розділі «Відправляти листи як»: обираємо команду «Додати іншу адресу електроної пошти»

chtoby-imet

Відкриється майстер налаштування. Детальніше…

  1. Тепер налаштуємо функцію Отримання пошти з інших акаунтів. Для цього на тій самій вкладці «Акаунти та імпорт» в розділі «Отримувати пошту з інших акаунтів» натискаємо «Додати поштовий акаунт»

akkaunty-i-impor

Далі, слідуючи підказкам майстра для зв’язку акаунта Mail.ru або Yandex з Gmail, вибираємо сервіс Gmailify, який створений спеціально щоб ви мали можливість користуватися сторонніми поштовими сервісами в інтерфейсі Gmail. При цьому майстер потребує  дозвіл на вхід в поштову скриньку Mail.ru і Yandex, який потрібно надати. Детальніше…

5.Вибираємо у вкладці «Акаунти та імпорт» розділ «Імпортувати пошту та контакти». Імпорт пошти та контактів вибираємо

importirovat-pochtu-i-kontakty

Відкриється майстер імпорту, де потрібно вказати адресу Mail.ru або Yandex. Прямуємо його підказкам. Це може зайняти до 48 годин. При цьому вікно майстра можна закрити і продовжити роботу з Gmail. Детальніше…

Налаштування вашої поштової скриньки Mail.ru

З Mail.ru все набагато простіше: протокол IMAP включений для всіх користувачів типово. Нічого налаштовувати додатково не потрібно.

Налаштування вашої поштової скриньки Yandex

Для користувачів ЯндексПошти, крім описаних вище дій, необхідно переконатися, що в налаштуваннях вашої поштової скриньки дозволений доступ до поштової скриньки за протоколом IMAP

nastrojjka-vashego-pochtovogo-yashhika-yandex

Готово! Тепер всі листи зі скриньок Mail.ru і Yandex автоматично надходять до скриньки Gmail, а при написанні листа ви можете вибрати поштову скриньку через яку буде здійснена відправка:

gotovo

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Товары

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: